Vyhľadávanie zájazdu

Hotel SOREA Ľubovňa ** Slovensko Spišská Magura Stará ĽubovňaTermíny a ceny

Hotel SOREA Ľubovňa ** Slovensko Spišská Magura Stará Ľubovňa

Úvod - Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy. Vynikajúce turistické trasy a veľmi dobré podmienky na cykloturistiku.

V zimnej sezóne je lyžiarom k dispozícii 6 lyžiarskych vlekov priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 4600 m rôznej náročnosti.

Poloha - Hotel Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. 

ŽS Stará Ľubovňa 7 km, AZ Novoľubovnianske kúpele 2,5 km. 

Stravovanie - Raňajky formou bufetových stolov,  obedy a večere výber z menu.

Vybavenie a služby hotela - Reštaurácie, kaviareň, denný a nočný bar, spoločenské a klubové miestnosti, kongresová sála, biliard, krytý bazén (18 x 8 m), fitnes centrum, beachcomber, ručná masáž, hydromasáž, rašelinové zábaly, sauna, telocvičňa, stolný tenis, ruské kolky, petang, tenisový a volejbalový kurt, požičovňa športovej výstroje, Disney detský kútik, ihrisko s preliezačkami. Wi-Fi v spoločenských priestoroch zdarma. Parkovanie pred hotelom na nestráženom parkovisku bez poplatku.

Vybavenie izieb - Izby typu economy alebo štandard. Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, sprcha, WC, rádio, TV. Rodinnú izbu 2/2 tvoria dve prepojené izby, každá s možnosťou prístelky (za doplatok). Apartmány za doplatok tvorí 1/2 spálňa, 2 prístelky v obývacej izbe. Možnosť priviesť zviera za poplatok 7 €/ noc.

Balíček 1 - Ubytovanie s polpenziou

Ubytovanie s polpenziou. Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Balíček 2 - Relax na 2 alebo 3 noci

2x alebo 3x ubytovanie s polpenziou, darček na uvítanie, fytoterapia (pitie liečivých BIO čajov), denne vstup do hotelového bazéna a fitnes, 1x relaxačná perlička, 1x morský kúpeľ, 1x zábalová terapia.


Celková cena zahŕňa - Ubytovanie s polpenziou. Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Celková cena nezahŕňa - Miestny poplatok (platba na mieste). Detská postieľka za poplatok 10 €/pobyt.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -