Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sorea Titris *** Slovensko Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Termíny a ceny

Hotel Sorea Titris *** Slovensko Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Úvod

KONGRES a AQUA RELAX hotel *** SOREA TITRIS  je situovaný  v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Hotel je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom".

Poloha

Hotel leží v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice pri botanickej záhrade TANAP-u a Múzea TANAP.

Vybavenie zariadenia

Reštaurácia, aperitív bar, biliard, úschovňa športových potrieb. Wi-Fi v spoločenských priestoroch zdarma. AQUA Relaxcentrum rozdelené na Zónu I. (bazén s toboganom) a Zónu II. (vírivé vane, sauny - veľká a malá mokrá, bio, suchá), klasické masáže, detský kútik, Wi-Fi v celom hoteli zdarma, tenisový kurt. Parkovanie pri hoteli na nestráženom parkovisku zdarma.

Vybavenie izieb

1- a 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, apartmány (1/2 spálňa a obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči), rodinné izby v zložení 2 dvojlôžkové prepojené izby, každá s vlastným sociálnym zariadením. Detská postieľka zdarma.

Všetky izby vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, SAT TV, rádio, telefón, Wi-Fi.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu.

Cena nezahrňuje

Povinné doplatky: Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).

Ostatné doplatky: Obed dospelý 9 €, dieťa do 15 r. 7 €. Doplatok za neobsadené lôžko v 1/2 izbe 8 €/noc (príplatok za 1/1 izbu sa neúčtuje).

Upozornenie

V termíne od 25.6.2018 až do odvolania (predbežne do polovice októbra) bude v hoteli prebiehať plánovaná rekonštrukcia Aqua Relax Centra (oprava strechy). V predaji budú pobyty s jedným 2 hod. vstupom do Aqua Relax centra a v prípade rekonštrukcie bude klientom ponúknutý náhradný vstup do Wellness Urania v hoteli Urán v Tatranskej Lomnici.

Ubytovanie

Relax a oddych - ubytovanie s polpenziou, 1x za pobyt 2 hodinový vstup do "Mix zóny" v Aqua Relaxcentre. Dieťa do 12 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez služieb zdarma. Pobyt na minimálne 2 noci.

V prípade rekonštrukčných prác v relax centre bude ako náhrada za 1 vstup za pobyt poskytnutý vstup do wellness Urania v hotreli SOREA Urán.

Ochutnávka wellness

Wellness bez hraníc - pobyt na 4 noci zahŕňa ubytovanie s polpenziou, 4x 2 hod. vstup do AQUA Relax centra (MIX zóna), 1x nápoj k večeri. Dospelá osoba 1x relaxačný wellness zábal 20 min. (bylinný, medový alebo rašelinový) a 1x relaxačná wellness masáž 20 min.

V prípade rekonštrukčných prác v relax centre balíček nebude v predaji.

Antistresový pobyt

Wellness pobyt s kávou Titris - pobyt na 3 noci zahŕňa ubytovanie s polpenziou, 3x 2 hod. vstup do AQUA Relax centra (MIX zóna), 1x nápoj k večeri, pre dospelé osoby 3x relaxačný wellness zábal 20 min. (bylinný, medový alebo rašelinový), 1x denne káva Titris  podávaná v čase 12,00-20,00 hod. v dennom bare.

V prípade rekonštrukčných prác v relax centre balíček nebude v predaji.

Wellness na horách

Wellness balík MINI - pobyt na 3 noci zahŕňa ubytovanie s polpenziou, 3x 2 hod. vstup do AQUA Relax centra (MIX zóna), 1x nápoj k večeri. 

Wellness balík MAXI - pobyt na 6 nocí 2x balík MINI.

V prípade rekonštrukčných prác v relax centre balíčky nebudú v predaji.


Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, služby podľa príslušného balíka. Počas letných prázdnin rozprávkový detský kútik, detskí animátori, 1x týždenne večer s hudbou.

Dieťa do 12 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez služieb zdarma.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -