Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sorea Urán *** Slovensko Vysoké Tatry Tatranská LomnicaTermíny a ceny

Hotel Sorea Urán *** Slovensko Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Úvod

Tatranská Lomnica je jedna z najväčších a najkrajších osád na území Vysokých Tatier. Nachádza sa 6 km východne od Smokovca, na úpätí Lomnického štítu.

Poloha

Hotel sa nachádza pri vstupe do Tatranskej Lomnice od Starého Smokovca, neďaleko železničnej stanice a oproti nástupnej stanice lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

V skratke o hoteli

Vyhľadávaný hotel sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice, neďaleko nástupnej stanice na lanovku, ktorá vedie až na Lomnický štít. Nové wellness centrum. Možnosť ubytovania s rodinných izbách.

Vybavenie zariadenia

Reštaurácia, aperitív bar, nové wellness centrum Urania, stolný tenis, biliard, detský kútik. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Počas letných prázdnin tanečné večierky a posedenie pri hudbe, rozprávkový detský kútik, animácie. Parkovanie pred hotelom zdarma alebo v hotelovej garáži za poplatok.

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa, WC, SAT TV, telefón, balkón. Trojlôžková rodinná izba s možnosťou prístelky - dve prepojené izby so spoločným sociálnym zariadením. V hoteli sú aj bezbariérové izby. Detská postieľka za poplatok 2 €/noc. Možnosť priviesť zviera za poplatok 10 €/noc.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu vrátane vegetariánskeho.

Cena nezahrňuje

Povinné doplatky: Doplatok za rodinnú izbu (podľa počtu osôb v izbe). Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).

Upozornenie

Uvedené ceny platia pri pobyte na min. 2 noci.

30% zľava na vstup do Aqua Relaxcentra v hoteli Titris v Tatranskej Lomnici alebo v hoteli Trigan na Štrbskom Plese, 20% zľava na bowling v hoteli Hutník v Tatranských Matliaroch, 30% zľava zo základného vstupného do bazéna v hoteli Máj alebo na termálne kúpalisko pri hoteli Máj.

Ubytovanie

Relax a oddych - Ubytovanie s polpenziou, 1x za pobyt vstup do wellness centra Urania. Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Wellness na horách

Wellness Urania - pobyt na 3 až 7 nocí zahŕňa ubytovanie s polpenziou, denne vstup do wellness centra Urania, 1x zapožičanie trekingových palíc.


Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, 1x za pobyt vstup do nového wellness centra Urania. Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -