Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Southern Palms **** Keňa Diani Beach južné pobrežieTermíny a ceny

Hotel Southern Palms **** Keňa Diani Beach južné pobrežie

Hotel Southern Palms ****, Diani Beach, južné pobrežie - Popis: veľmi príjemný, aktívny hotel s nádhernými bazénmi a 300 izbami v 8 štvorposchodových budovách, sa nachádzajú priamo na pláži v stredisku Diani Beach. Transfer z letiska v Mombase cca 90 min.

- Vybavenie: 4 reštaurácie a 5 barov, obchod, konferenčná miestnosť, 2 bazény (1 sladkovodný a 1 slaný s barom a jacuzzi), zmenáreň, ležadlá, slnečníky a uteráky zadarmo, Za poplatok: detský klub, kadernícke služby, masáže a kúpele, internet (20 KSH/min).

- Pláž: piesčitá s výskytom koralov (cca 700 m od brehu).

- Zábava a šport: potápačské centrum (PADI a SSI potápačská škola), 2 tenisové kurty a 2 kurty na squash, stolný tenis, petanque, šípky, stolné hry, fitness, plážový volejbal, biliard, aerobik, rybárčenie a vodné športy za poplatok.

- Stravovanie: polpenzia, za príplatok plná penzia, alebo All Inclusive (10:00 – 23:00 hod) – strava formou bufetu. All inclusive zahŕňa: raňajky v hlavnej reštaurácii, obedy a večere formou bufetu (možnosť À la carte), snacky, popoludňajší čaj v ,,Boriti Snack bare (10:00-17:30), večere je možnosť čerpať aj v Barbecue Grill alebo talianskej reštaurácii, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby (10:00-23:00). Športy: 2 tenisové ihriská, 2 ihriská na squash, potápačskú lekciu v bazéne (vrátane výbavy), plachtenie, jacuzzi, krytý bazén, masáže, fitness, gymnastika, aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, stolný tenis, biliard, šípky.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, telefón, trezor za poplatok 175 KSH/deň, minibar na vyžiadanie, balkón alebo terasa.

- Maximálne 3 osoby na izbe.

deň 1 - VIEDEŇ - MOMBASA: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

deň 2 - PRÍLET DO MOMBASY: Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -