Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Southern Palms Beach Resort **** Keňa Diani Beach južné pobrežieTermíny a ceny

Hotel Southern Palms Beach Resort **** Keňa Diani Beach južné pobrežie

Hotel Southern Palms Beach Resort ****, Diani Beach, južné pobrežie - Popis: tento príjemný 4-hviezdičkový hotel pozostávajúci zo zmesi unikátnych budov v tradičnom swahilskom a arabskom štýle s 298 izbami rozmiestnenými na takmer 10 akroch nádhernej udržiavanej záhrady ponúka svojim klientom oddych i aktívne vyžitie plné nezabudnuteľných zážitkov. Nachádza sa na brehu indického oceánu, v stredisku Diani beach, priamo na krásnej piesočnatej pláži. Okrem pláže môžu hostia svoj dovolenkový bezstarostný čas tráviť pri 2 obrovských bazénoch, pravdepodobne najväčších vo východnej Afrike. Rezortu dovávajú jedinečný pocit priestoru a majestnátnosti. Letisko je vzdialené približne 45 km, transfer trvá cca 90 min.

- Vybavenie: recepcia, 4 reštaurácie a 4 bary, butik, salón krásy, konferenčná miestnosť, Wi-Fi pripojenie, internetové business centrum, zmenáreň, 2 obrovské bazény (so swim up barmi a jeden s jacuzzi), ležadlá, slnečníky a uteráky zadarmo, detský klub (4-12 rokov), Zawadi gift shop, lekár na telefóne, práčovňa za poplatok, tropická záhrada, room service, fitness centrum, potápačské centrum, centrum vodných športov.

- Pláž: piesočnatá s výskytom koralov (cca 700 m od brehu).

- Zábava a šport: potápačské centrum (PADI a SSI potápačská škola), 1 tenisový kurt, kurt na squash, stolný tenis, petanque, šípky, stolné hry, fitness centrum, plážový volejbal, biliard, aerobik, vodný aerobik, rybárčenie a vodné športy za poplatok, večerný program.

- Stravovanie: polpenzia (raňajky, večera v hlavnej reštaurácii), za príplatok plná penzia (raňajky, obed, večera v hlavnej reštaurácii, popoľudňajší čaj v beach bare) alebo All Inclusive (raňajky, obed, večera v hlavnej reštaurácii, snacky, popoludňajší čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby od 10:00 do 23:30. Okrem hlavnej reštaurácie si hostia môžu vychutnať večeru v Grill alebo Italian restaurant (nutné vopred rezervoať). Boriti snack restaurant (À la carte) je k dispozícii všetkým klientom (program All inclusive má snacky v cene, ostatní klienti si konzumáciu zaplatia). Reštaurácia The Shawarma & Dessert Lounge ponúka dezerty, zmrzlinu a kávu za extra poplatok.

- Vybavenie izieb: izby s výhľadom do záhrady alebo na bazén, niektoré bližšie k pláži majú výhľad na indický oceán. V každej izbe je k dispozícii kúpeľňa s WC, sušič vlasov, klimatizácia, moskytiéra, telefón, TV a DVD, Wi-Fi pripojenie, trezor za poplatok, minichladnička, set na prípravu kávy a čaju, balkón so sedením. V základnej cene izba Superior s výchľadom do záhrady alebo na bazén. Izby typu Superior deluxe, Ocean front ,Ocean front deluxe na vyžiadanie a za príplatok.

- Maximálne 3 osoby na izbe.

- https://www.southernpalmskenya.com/

deň 1 - VIEDEŇ - MOMBASA: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

deň 2 - PRÍLET DO MOMBASY: Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -