Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Šport *** Slovensko Stredné Slovensko DonovalyTermíny a ceny

Hotel Šport *** Slovensko Stredné Slovensko Donovaly

Úvod -

Moderne zrekonštruovaný wellness hotel priamo v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly. Únia materských centier certifikovala Šport Hotel *** ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám.

Poloha - Hotel sa nachádza v centre turistického strediska Donovaly cca 500 m od sedačkovej lanovky na Novú hoľu alebo 300 m od lyžiarskeho svahu Záhradište. Fun Park s atrakciami pre celé rodiny cca 10 min od hotela.

Ubytovanie -

Stravovanie - Raňajky formou bufetových stolov, obedy výber z menu, večere formou bufetových stolov, prípadne výber z menu (podľa počtu hostí).

Vybavenie a služby hotela -

Reštaurácia Panoráma, kaviareň, Bazénový svet (veľký a malý bazén, oddychová časť), Saunový svet (4 druhy sáun – fínska, infra, parná, soľná), ochladzovací bazén, odpočiváreň, privátna vírivka, fitnes, masáže za poplatok, detské ihrisko pred hotelom, multifunkčné ihrisko pri hoteli (tenis, volejbal…), lyžiareň, fajčiareň, Wi‑Fi v celom hoteli zdarma, parkovanie pred hotelom zdarma.

Vybavenie izieb - všetky izby vybavené kúpeľňou s WC • minibar • telefón • SAT TV • Wi-Fi • možnosť zapožičať detskú postieľku zdarma v izbe Superior alebo v rodinnej izbe Family Suite

jednolôžkové izby • dvojlôžkové izby Standard (bez možnosti prístelky) alebo Superior (s možnosťou 1 prístelky) • rodinné Family Suite (dve izby prepojené dverami, 1/2 s manželskou posteľou, ktorú je možné oddeliť a 1/2 izba s 2 prístelkami vo forme lôžok, 1 spoločná kúpeľňa)


Celková cena zahŕňa - Služby podľa príslušného balíčka.
JAR / LETO / JESEŇ

Ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do wellness centra, prenájom multifunkčného ihriska a športových potrieb zdarma, 10% zľava na všetky masáže a Pure Fiji rituály, 15% zľava v požičovni bicyklov Dami Sport. Dieťa do 5 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Celková cena nezahŕňa - Miestny poplatok (platí sa na mieste). Domáce zviera za poplatok 16 €/noc.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -