Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Steigenberger Golf resort ***** Egypt Hurghada El GounaTermíny a ceny

Hotel Steigenberger Golf resort ***** Egypt Hurghada El Gouna

ÚVOD:
Päťhviezdičkový hotel Steigenberger Golf Resort je oázou elegancie a pokoja, ktorý sa nachádza uprostred 18-jamkového golfového ihriska. Tento luxusný rezort vyjadruje zmes modernej architektúry a odrazu regionálnej tradície. Hotelový areál má výhľad na majstrovské ihrisko, lagúny, bazén a svieže záhrady. Ponúka vynikajúcu kuchyňu a vynikajúce služby, hotel uspokojuje sofistikovaného golfistu a rekreantov.

LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

Samostatné mesto na krásnom pobreží Červeného mora, El Gouna ponúka bezkonkurenčný životný štýl. Postavený na 10 km pláži s 18 veľkolepými hotelmi, mesto s 24 000 obyvateľmi sa rozprestiera po ostrovoch a lagúnach. Ponúka množstvo športov a aktivít vrátane golfu, surfovania na kite, potápanie, jazdy na safari a ďalšie. Živé mesto s celoročnou zábavou a medzinárodnými akciami.PLÁŽ:
Piesočnatá pláž

UBYTOVANIE:

Izby sú nefajčiarske s balkónom alebo terasou. Na izbých nájdete TV/ satelit, sušič vlasov, trezor..
Bezplatné wifi môžete využívať vo verejných priestoroch hotela.STRAVOVANIE:

FAIRWAYS BUFFET Hlavná reštaurácia ponúkajúca najlepšiu medzinárodnú kuchyňu formou raňajok a tematických bufetov. Francúzska reštaurácia Zelený bar na terase golfového domu.

Par 19 športový bar

Lobby bar

Snack bar

Plážový barMOŽNOSTI VYŽITIA:
El Gouna je 18 jamiek golfových ihrísk navrhnutých Gene Bates a Fred Couples s každým levelom hráča golfu v mysli, od začiatočníka až po pokročilého golfistu v hraní turnajového okruhu. Kurz sa môže pochváliť tromi pánskymi a dámskymi tepláky, opatrne umiestnenými bunkre, lagúnami a hrubými doštičkami. V sortimente akvamaristy sa môže ubytovať až 30 hráčov.

ODPORÚČAME:
Luxusný hotel poskytujúci dokonalý komfort a relax vhodný pre najnáročnejšiu klientelu Keďže v areáli hotela sa nachádza špičkové golfové ihrisko, je vhodný pre vyznávačov tohto športu.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -