Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Steigenberger Makadi ***** Egypt Makadi BayTermíny a ceny

Hotel Steigenberger Makadi ***** Egypt Makadi Bay

Popis hotela -

Poloha:Hotel sa nachádza v časti Makadi je vzdialený necelých 1 km od súkromnej piesočnatej pláži v Makadi bay. Na pláž sa dá jednoducho dostať pešo, alebo pravidelnou kyvadlovou dopravou. Centrum Hurghady je vzdialené cca 32 km, letisko Hurghada 25 km.Popis:Luxusný hotel len pre dospelých (od 16 rokov), sa skladá z hlavnej budovy a dvoch 5-podlažných budov s celkom 93 izbami. K vybaveniu patrí recepcia, lobby bar, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie na Wifi. Hotel ponúka okrem hlavnej reštaurácie možnosti a la carte reštaurácie s terasou, niekoľko barov, rovnako ako kaderníctvo a kúpeľné centrum.

Vo vonkajšom areáli sa nachádza bazén, v zime vyhrievaný, vírivka i bar pri bazéne. Hostia môžu ďalej využívať i bar na pláži.Ubytovanie:Izby sú štandartne vybavené vaňou alebo sprchou, WC, sušičom na vlasy, SAT TV, klimatizáciou, telefónom, trezorom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, balkónom /terasou.

Hotel ponúka aj možnosť ubytovania v apartmánoch s vírvkou a terasou.Šport a zábava:V priestoroch hotela a jeho areálu sa nachádza telocvičňa, tenisové kurty , sauna a vírivka; pravidelné animačné denné a večerné programy.

Za poplatok si hostia môžu dopriať  kúpeľné procedúry, squash, návštevu potápačského centra, rôzne vodné. Nachádza sa tu aj plážové golfové ihrisko.Stravovanie: All inclusiveRaňajky a večere formou bufetu, obed à la carte, rôzne občerstvenie a káva/čaj/koláčiky/pečivo počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do polnoci. Stravovanie v à la carte reštauráciach iba s rezerváciou.

Polpenzia:

Raňajky a večere formou bufetu. Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -