Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Stella Beach ***** Turecko OkurcalarTermíny a ceny

Hotel Stella Beach ***** Turecko Okurcalar

Poloha - Hotel sa nachádza v záhrade, 1,5 km od mesta Alara, 30 km od centra Alanye, 25 km od Side a 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavení - Moderný hotel, vhodný pre všetky generácie aj rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, kaderníctvo, obchody, obchody, internetové pripojenie.

Pokoje - Izby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, minibarom, telefónom, fénom, trezorom a balkónom.

Pláž - Piesočno-kamienková pláž sa nachádza priamo pri hoteli.

Sport - Vonkajší bazén, krytý bazén, fitnes centrum, volejbalové ihrisko, stolný tenis, turecké kúpele, sauna, masáže, jacuzzi, biliard, animačné programy, vodné športy na pláži.

Stravování - All inclusive, ktoré zahŕňa:- raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- neskoré raňajky- popoludňajšie občerstvenie- káva, čaj, zákusky- lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby

Děti - Bazén, šmýkľavky, ihrisko, miniklub.

Poznámka - Od roku 2012 musí mať každé dieťa vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -