Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sugar Beach ****+ Mauricius Západné pobrežieTermíny a ceny

Hotel Sugar Beach ****+ Mauricius Západné pobrežie

Hotel Sugar Beach ****+, Mauritius-západné pobrežie - Popis: príjemný elegantný hotel s 258 izbami v koloniálnom štýle, po nedávnej rekonštrukcii, na západnom pobreží ostrova Maurícius leží v rozľahlej tropickej záhrade v bezprostrednom susedstve sesterského hotela La Pirogue.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, 4 bary, 2 bazény, detský klub, konferenčná miestnosť, butiky, kúpeľné centrum.

- Pláž: 500 metrov dlhá pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: zadarmo vodné lyžovanie, windsurfing, plachtenie, kajaky, šliapadlá, výlety loďou so skleneným dnom, šnorchlovanie, tenis, stolný tenis, volejbal, joga, za poplatok požičovňa bicyklov potápanie, rybolov na otvorenom mori, jazda na koni, večerné animácie pre dospelých (živá hudba, folklórne vystúpenie).

- Stravovanie: polpenzia, raňajky a večere formou bufetu alebo menu. Za príplatok All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo menu, celodenne občerstvenie, alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby od 09:00 do 02:00.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, fén, klimatizácia, telefón, TV, rádio, trezor, minibar, kávovar, balkón alebo terasa s výhľadom na more, Wi-Fi pripojenie za poplatok. V základnej cene je kalkulovaná izba Manor House Garden.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA MAURÍCIUSE: Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -