Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sunrise Aqua Joy **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel Sunrise Aqua Joy **** Egypt Hurghada

Objavte poklady zábavy a radosti v našom rezorte ležiacom na krásnej pláži obklopenej očarujúcim tyrkysovým morom. Vyšantiť sa je možné v aquaparku, ktorý je k dispozícii po celú dobu pobytu a strategická poloha rezortu na promenáde vám sľubuje skvelý zážitok plný obchodov, kaviarní a reštaurácií.

Poloha:
Rozľahlý rezort je umiestnený v samom v centre Hurghady s nespočetným množstvom nákupných možností, ktoré sa nachádzajú aj priamo v priestoroch hotela. V bezprostrednej blízkosti rezortu sa nachádza promenáda, ktorú lemuje množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní, no môžete ju využiť na romantické večerné prechádzky. Centrum Hurghady je od hotela vzdialené približne 13 kilometrov. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené len 5 kilometrov.

Vybavenie:

476 izieb, výťah, 24-hodinová recepcia, Wi-fi, lobby bar, hlavná reštaurácia, 6 a la carte reštaurácií, 5 barov (Beats Club 18+), hlavný bazén (v zimných mesiacoch vyhrievaný), relaxačný bazén, detský bazén (v zimných mesiacoch vyhrievaný), aquapark s tobogánmi, s oddelenou časťou pre deti, fitness, detský kútik, minidisco, večerný program, business centrum. Za poplatok: detská opatrovateľka, taxi/limuzína, čiastiareň, doktor, kaderníctvo, SPA centrum od 10:00 do 19:00 (16+), vodné športy na pláži.Ubytovanie:
štandardné 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (32m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., swim-up izby so vstupom do bazéna (34m2, max. 2+1), rodinné suity (52m2, max. 2+2), klimatizácia, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, LCD TV, Wi-fi, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou), balkón/terasa.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky od 7:00 do 10:30, obed od 13:00 do 15:00, večera od 19:00 do 22:00, snack bar od 12:00 do 17:00, káva/čaj od 10:00 do 00:00, 24 hodinový lobby bar, občerstvenie v bare pri bazénie aj v bare na pláži od 10:00 do 17:00. Za poplatok: Beats Club od 23:00 do 1:00, Shisha Café od 18:30 do 00:00, alkoholické nápoje vo fľaškách, a'la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred). Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:
305 metrov dlhá súkromná pláž s pozvoľným vstupom do mora a s mólom sa nachádza priamo pred rezortom. Plážový servis ako sú ležadlá a slnečníky sú v rámci programu all inclusive zadarmo. Za poplatok je na pláži k dispozícii bohatá ponuka vodných športov.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Sunrise Aqua Joy


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -