Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Three Corners Rehana Inn **** Egypt Hurghada El GounaTermíny a ceny

Hotel Three Corners Rehana Inn **** Egypt Hurghada El Gouna

ÚVOD:

Obľúbený hotelový rezort Three Corners Rihana Inn , ktorý sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých poschodových bungalovov postavených v tradičnom núbijskom štýle, je obklopený veľkou záhradou s bazénmi a nachádza sa priamo v zálive pri pláži v letovisku El Gouna ( centrum El Gouny iba 250 m ) . Hotel je súčasťou hotela Rihana Resort Deluxe.


Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny), zmenárňou, bankomatom, lobby barom, hlavnou reštauráciou, ala carte reštauráciou, snack barom pri bazéne, plážovým barom, kaviarňou, obchodom so suvenírmi, minimarketom, konferenčné miestností, spoločenskou miestnosťou s TV, internetovým kútikom. V areáli sa nachádza sladkovodný bazén, detský bazén, slnečná terasa a snack pool bar - lehátka, slnečníky a osušky sú zdarma. Pre športové aktivity je pripravený plážový volejbal, stolný tenis, bocca, šípky, vodná gymnastika, vodné pólo, potápačské centrum či vodné športy na pláži (jazda na banáne, vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie, vodné bicykle, kanoe). V sesterskom hoteli Rihana Resort môžu hostia využiť napr. - Biliard a centrum zdravia (sauna, jacuzzi, para, masáže). V blízkosti hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko cca 3 km. Pre deti je pripravený mini klub (4-12 rokov), detský bazén, ihrisko a rôzne animačné programy a súťaže počas dňa.


V hoteli je celkom 166 komfortne zariadených izieb . Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou ( sprcha alebo vaňa, WC , fén ) , individuálne riadenou klimatizáciou, telefónom, sat TV, trezorom, minibarom, balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén alebo El Gouna Bay .


V hoteli prebieha rekonštrukcia izieb v dvoch samostatných budovách, ktoré v období 20.01 - 20.05.2020 nebudú pre hostí dostupné, rekonštrukcia by nemala narúšať chod hotela.LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

letisko Hurghada - cca 25 km

centrum hurghada - cca 30 kmPLÁŽ:

piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora

v lagúne priamo pri hoteliUBYTOVANIE:

max. obsadenosť: 2 LI + 1 prístelka

klimatizácia

WC/kúpelňa, sušič na vlasy

telefón, trezor, mini barSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

pravidelné animačné programy

mini klub, aqua park

plážový futbal, volejbal, aerobic, vodné pólo

billiard

SPA centrum, salón krásy

internetové pripojenie

trezor

potápanieODPORÚČAME:
Klientom všetkých vekových kategórií, vyznavačom aktívneho oddychu


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -