Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Tia Maria *** Bulharsko Slnečné pobrežieTermíny a ceny

Hotel Tia Maria *** Bulharsko Slnečné pobrežie

Popis - Vzdialenosť letiska: 26km Vzdialenosť najbližieho mesta: 500m Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť pláže: 50m

Základné informácie - Tento jednoduchý hotel sa nachádza v letovisku Slnečné pobrežie, ponúka 147 komfortne vybavených izieb a je vhodný pre rodiny s deťmi a mladé páry, ktoré vyhľadavajú okrem pokoja a oddychu na pláži počas dní aj rušné noci. V blízkosti sa nachádza niekoľko barov a reštaurácií a supermarket. Wifi pripojenie na internet je v priestoroch hotela bez poplatku.

Poloha - Hotel sa nachádza 1,5km od centra rezortu Slnečného pobrežia, 15km od letiska Burguas a 0,1km od autobusovej zastávky.

Vybavenie izieb - Štandartná izba je vybavená klimatizáciou, balkónom, minibarom, TV, sušičom na vlasy a kúpelňou s VC.

Pláž - Piesočnatá hotelová pláž sa nachádza 0,25 km od hotela. Plážové lehátka a slnečníky sú na za poplatok.

Strava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia s ponukou domacej kuchyne a lobby bar.

Pre deti - Pre deti je k dispozícií detská postieľka (za poplatok), detská stolička v reštaurácií a detský bazén (bez poplatku)

Šport a zábava - Na pláži je možnosť požičania vodných motorových športov ( za poplatok) alebo prenajatie auta (za poplatok). V priestoroch hotela sa nachádza tiež fitness centrum (za poplatok)

Wellness - Hotelový hostia si môžu oddýchnuť v Spa centre kde nájdete saunu, vírivky (za poplatok) alebo sit u môžete objednať jednu z profesionálnych masáži.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami a polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - http://www.tiamariahotel.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -