Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Toliar *** Slovensko Vysoké Tatry Štrbské plesoTermíny a ceny

Hotel Toliar *** Slovensko Vysoké Tatry Štrbské pleso

Úvod

Štrbské Pleso je vyhľadávaným kúpeľným miestom v nadmorskej výške 1 355 m n.m.

Poloha

Hotel Toliar sa nachádza priamo v turistickom centre neďaleko stanice TEŽ.

V skratke o hoteli

Rekonštruovaný hotel priamo v centre Štrbského Plesa, vlastné garážové státie, bazén so slanou vodou, štúdiá s vybavenou kuchynkou vhodné pre rodiny s deťmi.

Vybavenie zariadenia

Slovenská reštaurácia, kaviareň, kongresová sála pre 70 osôb, Vitálny svet (bazén so slanou vodou, sauny - fínska, kanadská, parná inhalačná, soľný parný kúpeľ, tepidárium, vírivá vaňa, ochladzovací bazén, ľadopád, vodná cesta, klasické masáže). Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma. Vlastné hotelové parkovisko - garážové státie pri hoteli zdarma. Na prízemí obchod s potravinami.

Vybavenie izieb

2- lôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, rodinné izby (dve prepojené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením), sprcha, WC , SAT TV. Štúdiá 2-lôžkové s možnosťou 2 prísteliek, vybavené kúpeľňou a WC,  SAT TV, kuchynka s vybavením, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Možnosť priviesť domácie zviera za poplatok 30 €/pobyt. Detská postieľka zdarma.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy výber z menu, večere formou bufetu alebo výber z menu

Cena nezahrňuje

Ostatné doplatky: Večera dospelý 8 €, dieťa do 12 r. 4 €.

Upozornenie

Cena v rodinnej izbe platí pri ubytovaní 4 osôb.

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta na 3 hod. denne, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 2 rokov bez nároku na služby zdarma.

7=6

V termínoch 03.04.- 25.06. a 01.10.-22.12.2018 zaplatíte len za 6 nocí, ale zostať môžete až 7 nocí s raňajakmi!


Cena zahŕňa

Ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta na 3 hod. denne, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 2 rokov bez nároku na služby zdarma.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -