Vyhľadávanie zájazdu

Hotel TUI Blue Khao Lak Resort **** Thajsko Khao Lak Termíny a ceny

Hotel TUI Blue Khao Lak Resort **** Thajsko Khao Lak

TUI Blue Khao Lak Resort **** - Popis: tento kvalitný a vyhľadávaný rezort sa nachádza na jednej z najkrajších pláží Khao Laku. Bazénové komplexy sú obklopené tropickou záhradou. Elegantne a moderne zariadený rezort neumožňuje pobyt pre deti do 18 rokov. Ponúka pokojnú dovolenku nielen pre páry či svadobné cesty, ale aj pre rodičov hľadajúcich romantickú odpočinkovú dovolenku.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, bar pri bazéne, izbový servis, čistiareň, zmenáreň, wifi zadarmo v lobby. Pláž: piesočná pláž priamo pred hotelom. Zábava a šport: 5 bazénov, fitness centrum, masáže, požičovňa vybavenia pre vodné športy, požičovňa áut či motoriek. Stravovanie: raňajky formou bufetové raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii. Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV, sušič vlasov, minibar, bezpečnostný trezor, rýchlovarná kanvica, pripojenie k internetu, balkón alebo terasa. V základnej ponuke sú izby deluxe na poschodí, za príplatok sú možné izby na prízemí sa vstupom do bazéna, prípadne bungalovy s výhľadom na bazén či more.

- https://www.tui-blue.com/en/en/tui-blue-khao-lak-resort/

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - BANGKOK: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK – KHAO LAK: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket a následný 60-minútový transfer do Vášho hotela v letovisku Khao Lak, ubytovanie.

deň 5 - KHAO LAK: Raňajky. Voľný program. Khao Lak leží v provincii Phang Nga na západnom pobreží Andamanského mora cca 100 km od hlavného mesta Phuketu. Sú tu nádherné dlhé piesočnaté pláže, ktoré lákajú k romantickým prechádzkam. Hlavným centrom mesta je Bang La On, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Z väčšiny hotelov je možné dochádzať do centra hotelovým minibusom, prípadne taxíkom. Khao Lak je letovisko vhodné pre pokojnú dovolenku.

deň 14 - KHAO LAK – BANGKOK – PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku. Prestup na medzinárodné letisko, odlet späť do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET PRAHA (VIEDEŇ):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -