Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Venus *** Taliansko RiminiTermíny a ceny

Hotel Venus *** Taliansko Rimini

POLOHA:
prednosťou hotela Venus je výborná poloha priamo v srdci kúpeľnej zóny Karlových Varov, v blízkosti Mlýnskej a Sadovej kolonády a taktiež príjemná rodinná atmosféra. Moderný charakter hotela sa spája s viac než storočnou históriou budovy, v ktorej je umiestnený.

VYBAVENIE HOTELA:
recepcia, reštaurácia, lobby bar, terasa, Wi-Fi, balneologické centrum, liečebný bazén (28°C), whirlpool (38°C), sauna, fitness, parkovisko (obmedzený počet miest - za poplatok). Pes možný (za poplatok). Hotel ponúka svojim klientom okrem klasického ubytovania aj kúpeľný liečebný pobyt a obľúbené wellness balíčky.

IZBY:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, sprcha s WC, fén, župan, TV, telefón, trezor, minibar, rádio, Wi-Fi.

WELLNESS BALÍČKY:
Na skok do Karlových Varov: 1 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 1 x slávnostná večera pri sviečkach, 1 x raňajky formou bufetu, uvítací nápoj, 1 x čiastočná masáž s aromatickým olejom, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22.00 hod.

Romantika vo dvojici: 1 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 1 x slávnostná večera pri sviečkach, prekvapenie na izbe, 1 x raňajky servírované na izbe, uvítací nápoj, 1 x čiastočná masáž s aromatickým olejom, nočný vstup do bazénu s vírivkou po 22.00 hod, 1 x káva so zákuskom v lobby bare.

Babská jazda: 2 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 1 x polpenzia, 1 x degustačné menu, uvítací nápoj, 1 x čiastočná masáž s aroma olejom, 1 x parafínový zábal na ruky, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod, fitness, 20% zľava na kozmetické služby.

Classic víkend: 3 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 3 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x originálny Becherov kúpeľ, 1 x čiastočná aromamasáž, 1 x parafín na ruky, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod.

Relax podľa kráľa Karla IV.: 3 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 2 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x stredoveká slávnostná večera, 1 x kráľovský kúpeľ, 1 x kráľovská masáž, 1 x parafango, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod, fitness.

Cyklo wellness cestou necestou: 3 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 3 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x podvodná masáž (hydroxer), 1 x čiastočná masáž (20 min), voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod, fitness, úschovňa bicyklov. K dispozícií je cyklo sprievodca znalý miestnych cyklotrás.

Relaxačný pobyt: 7 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 7 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x tvárová maska, 1 x klasická masáž čiastočná, 1 x hrejivý zábal na ruky, 1 x oxygenoterapia, 1 x vírivý kúpeľ v minerálnej vode, 1 x Becherov kúpeľ, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod.

KÚPEĽNÝ POBYT od min. 7 nocí:
ubytovanie, plná penzia (výber z rôznych druhov diét podľa odporúčania lekára) + studený a teplý nealkoholický nápoj k jedlám, uvítací nápoj, voľný vstup do bazénu a vírivky, vstupné vyšetrenie a zostavenie individuálneho liečebného plánu, denná pitná kúra, 17 liečebných procedúr predpísaných lekárom za týždeň, základné laboratórne vyšetrenia a EKG podľa potreby. Pri 14-tich a viacdenných pobytoch kontrolná prehliadka. ?

Strava:
raňajky resp. polpenzia resp. plná penzia; raňajky – formou bufetu, obedy a večere – výber z menu.

Okolie:
hrad Loket, hrad Bečov nad Teplou, zámok Kynžvart, zámok Chyše, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně.


V cene:
• ubytovanie • raňajky resp. polpenzia resp. plná penzia • uvítaci prípitok • bazén • služby a procedúry podľa typu pobytu • DPH.   

Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň • jednolôžková izba (na vyžiadanie) • večere +15,- €/osoba/noc • plná penzia +28,- €/osoba/noc • pes 15,- €/deň - platba na mieste • parkovanie +250,- CZK/auto/deň - platba na mieste.   

Povinné príplatky:
• pobytová taxa cca 21,- CZK/osoba/noc • štedrovečerný príplatok +30,- €/osoba - platba na mieste • silvestrovský príplatok +80,- €/osoba - platba na mieste.   

Možné zľavy:
Hotelové ubytovanie: -35%/dieťa 3-6 rokov, -20%/dieťa 7-14 rokov. Kúpeľný pobyt: -20%/dieťa 7-14 rokov.  

Liečenie detí:
Hotel poskytuje liečenie deťom od 7 rokov. Deti obdržia 10 procedúr za týždeň, prehliadka pediatra je zahrnutá v cene.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -