Vyhľadávanie zájazdu

Hotelový Resort Hotel Adaaran Prestige Vadoo ***** Maldivy Severný Male AtolTermíny a ceny

Hotelový Resort Hotel Adaaran Prestige Vadoo ***** Maldivy Severný Male Atol

Perex -

Luxusný ostrovný raj založila japonská manželská dvojica v duchu fi lozofi e „Barefoot Island“, to znamená pre v preklade naboso. Okrem toho lagúna Vadoo s výhľadom na hlavné mesto Male patrí k najpestrejším miestam vhodným na potápanie.

Poloha -

Ostrov s rozmermi 70 x 200 m vo vonkajšej severnej časti Južného Male atolu s koralovým útesom priamo pri pláži ponúka výborné možnosti na šnorchlovanie. Nádherné pláže lemujúce tropickú záhradu uprostred ostrova. Transfer z letiska Male je loďou.

Pláž -

Biela piesočná pláž, potápačské centrum priamo na pláži, koralový útes dostupný z pláže, vhodný na šnorchlovanie.


 

Ubytovanie -

50 viliek s terasou a ležadlami má vlastný menší bazén „Plunge Pool“, kúpeľňa so sprchou a dvomi umývadlami, k štandardu patrí pohovka, LCD TV, vonkajšia vírivka, klimatizácia, telefón, príslušenstvo na kávu/čaj, sušič vlasov, minibar (za poplatok), kávovar na espresso, LCD TV, „Chaise Longue“, Wi -Fi (zdarma). K dispozícii vlastný lokaj. Sunrise Ocean Villa a Sunset Ocean Villa (cca 91 m2), samostatne umiestnené s rovnakým vybavením a ďalšou terasou Honeymoon Ocean Villa sú diskrétne riešené vilky pre dvojice na svadobnej ceste.

Stravovanie -

Raňajky formou bufetu, za doplatok polpenzia alebo plná penzia alebo all inclusive. All inclusive (raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, miestne alko a nealko nápoje v čase 10:00-24:00), denne doplnený mini bar, poobedný čaj a káva. Stravovanie formou bufetu v hlavnej reštaurácii alebo v japonskej á la carte reštaurácii.

Vybavenie a služby hotela -

Dve reštaurácie, dva bary, zo športov loptové hry, stolný tenis, fitnes centrum. Za poplatok: rybolov na otvorenom mori, motorizované vodné športy, potápanie PADI (pre certifi kovaných potápačov) a kurzy on-line pre začiatočníkov. Priamo na pláži je bazén, hotel organizuje romantické večere na pláži, výlety loďou. Známe je tunajšie poschodové spa centrum v japonskom štýle s viacerými masážnymi miestnosťami.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu z/do Viedne, ubytovanie na vybraný počet nocí, vybrané stravovanie, transfery letisko-hotel-letisko, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry v mieste pobytu.

Celková cena nezahŕňa - Servisné poplatky leteckej spoločnosti 450 EUR.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -