Vyhľadávanie zájazdu

Hotelový Resort Kihaa Maldives ****+ Maldivy Severný Male AtolTermíny a ceny

Hotelový Resort Kihaa Maldives ****+ Maldivy Severný Male Atol

Úvod - Komfortný hotel s úžasnými plážami a výborným prístupom k farebnému koralovému útesu. 

Perex - Hotelový rezort s priestrannými vilkami na piesočnej pláži lemovanej priezračným morom a rozložitým bazénom so zaujímavým architektonickým riešením, ponúka aj pestrú paletu výborných služieb a športového vyžitia.

Poloha -

Moderne riešený štýlový hotelový rezort na ostrove s rozlohou 500 x 200 m obkolesený tropickou vegetáciou a kokosovými palmami. Nachádza sa na Baa atole a medzinárodné letisko Male je vzdialené vnútroštátnou leteckou dopravou cca 40 min

Pláž -

Na ostrove sú biele piesočné pláže s lagúnou a koralový útes vzdialený cca 120 m, ktorý je ideálnym na šnorchlovanie a potápanie.

Ubytovanie -

Celkom 118 izieb: Reserve Beach Villa (cca 77 m2) v druhom rade na pláži, je tu klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, vonkajšia sprcha, sušič na vlasy, SAT TV, DVD, iPod dobíjanie, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, minibar, trezor. Za doplatok ďalšie typy izieb: priestranné Sunset Prestige Pavilion Beach (cca 110 m2) a Lagoon Prestige Beach Villa (cca 89 m2) rovnako vybavené ale v prvom rade na pláži, v lagúne Water Villa (cca 150 m2) prehrávač CD s priestorovým ozvučením, pre rodiny Family Junior Suite (cca 173 m2) s dvomi spálňami.

Stravovanie -

All inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, 1x do týždňa večere à la carte (rezervácia vopred), denne dopĺňaný minibar, pivo, víno, soft drinky, šťavy, vody, vybrané kokteily a likéry, káva/čaj a koláče, zo športov: fitnes centrum, tenisové kurty, plážový volejbal, stolný tenis, biliard, squash.

Vybavenie a služby hotela -

Komfortný hotel s výbornými službamije tu hlavná reštaurácia "Hanifaru Bay" s medzinárodnou kuchyňou, "Spices" indická a "Sarong" ázijská reštaurácia á la carte, kaviareň, 4 bary. Za doplatok vína v „Wine Lounge“ 10:00-18:00. Poolbar „Raaveriyaa Bar“ 10:00-23:59, „Undhoali Bar“ 10:00-23:59, Coffeeshop „Hanifaru Bay Tea House“ 13:00-23:59, bazén, butiky, „Kihaa Spa“, masáže a procedúry za poplatok, Wi-Fi bezplatne.

Pre deti -

K dispozícii je detský klub (2 - 13 rokov) a opatrovanie detí za poplatok.


Celková cena zahŕňa -

Leteckú dopravu z/do Viedne, ubytovanie na vybraný počet nocí, vybrané stravovanie, transfery letisko-hotel-letisko, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry v mieste pobytu.

Celková cena nezahŕňa -

Servisné poplatky leteckej spoločnsoti 450 EUR


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -