Vyhľadávanie zájazdu

Hurawalhi Island Resort ***** Maldivy Lhaviyani AtollTermíny a ceny

Hurawalhi Island Resort ***** Maldivy Lhaviyani Atoll

Hurawalhi Island Resort ***** - Popis: rezort známy nielen pre svoju presklenú reštauráciu pod vodou prijíma hostí od 15 rokov. Nachádza sa v oblasti atolu Lhaviyani. Ostrov Hurawalhi je 400 metrov dlhý a 165 metrov široký. Transfer hydroplánom trvá 40 minút.

- Vybavenie: 90 viliek, „welcome pavilion“ s recepciou, ponukou exkurzií, butikom, klenotníctvom a ponukou profi fotenia, 4 reštaurácie (z toho jedna 5,8 metrov pod morom s kupolovitou presklenou strechou a stenami), 3 bary a vínna pivnička, spa, infinity bazén, Wi-Fi na izbách a niektorých verejných priestranstvách, lekárska pomoc,

- Pláž: pozdĺž celého ostrova je pláž s bielym pieskom. K dispozícii je plážový servis, plážové osušky.

- Zábava a šport: fitness centrum, aqua aerobik, jóga, tenis, badminton, futbalové ihrisko, stolný tenis, biliard, air-hockey, šnorchlovanie, potápačské centrum PADI, vodné lyže, wakeboard, windsurfing, kajaky, katamarány, exkurzie na speedboat, Duniye SPA, masáže, rôzne exkurzie (pozorovanie delfínov, rybolov a iné), tanečné shows, živá hudba, DJs, tematické večery.

- Stravovanie: polpenzia/ plná penzia/ all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: Canneli Restaurant (hlavná reštaurácia s bufetovými stolmi, na pláži, medzinárodná a ázijská kuchyňa), 5.8 Undersea Restaurant (presklená reštaurácia 5,8 m pod hladinou mora, rezervácia vopred, počet stolov:10), Kashibo (ázijská), JFK (pri bazéne, vegánska verzia známych snackov), Coco Bar (bar pri pobreží otvorený 24/7), Kashibo (súčasť ázijskej reštaurácie, bar nad morom), Cahmpagne Pavilion (terasa s výhľadom na západ slnka, ponuka šampanského a jednohubiek), vínna pivnička (viac ako 355 druhov vín).

- Vybavenie izieb: klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, šatník, terasa s ležadlami, chladnička na víno, minibar, kávovar, set na prípravu kávy a čaju, telefón, TV, Wi-Fi pripojenie zdarma, kúpeľňa so sprchou, dvomi umývadlami, fénom na vlasy a županmi s papučami. Základným typom ubytovania je Ocean Villa, za doplatok možné ubytovanie v ďalších 4 typoch ubytovania pri pláži alebo nad morom.

- Poznámka: Hotel prijíma iba hostí starších ako 15 rokov.

- https://www.hurawalhi.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -