Vyhľadávanie zájazdu

Hurghada Marriott Resort ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hurghada Marriott Resort ***** Egypt Hurghada

Rezort v obľúbenom letovisku Hurghada Vás očarí svojimi kvalitnými službami, súkromnou piesočnatou plážou a tiež pestrým programom. Nadšenci športu určite ocenia veľké množstvo športovných aktivít či už na pláži, alebo priamo v hoteli. Vďaka svojej dobrej polohe blízko centra je hotel ideálny pre poznávanie okolia a tiež pre priaznivcov aktívnej dovolenky spojenej s nákupmi.

Poloha:
Rezort sa nachádza na pobreží Červeného mora v letovisku Hurghada. Obchody, bary, reštaurácie, a kaviarne sa nachádzajú v centre mesta, ktoré je od hotela vzdialené iba 5 km. Pokiaľ túžite vidieťorientálne centrum Hurghady s mešitami či tradičným trhoviskom Dahar, dostanete sa tam pohodlne miestnou dopravou a vzdialené je 10 km. Medzinárodné letisko v Hurghade sa nachádza 6 km od hotela.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 283 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia (talianska), 3 bary, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti (v zime vyhrievaný), miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, minidisco, večerný program, živá hudba, fitnes, aerobik, plážový volejbal, squash, tenisový kurt, stolný tenis, šípky, boccia, sauna, parná miestnosť, jacuzzi. Za poplatok: SPA centrum, masáže, manikúra, pedikúra, skrášľovacie procedúry, kaderníctvo, práčovňa, internetová kaviareň, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 2 prísteliek s výhľadom na more (21 - 32 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., deluxe izby (42 m2, max. 2+0), bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, balkón/terasa. Za poplatok: trezor, minibar, WiFi, room service.

Stravovanie:
All inclusive. Raňaky 06:30 - 11:00, neskoré raňajky 11:00 - 11:30, obedy od 12:00 do západu Slnka, večere 18:00 - 22:00, snacky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 23:30. Za poplatok: a´la carte reštaurácia (1x za pobyt zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, kde je pre hotelových hostí k dispozícii zadarmo plážový servis ako sú ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar. Klienti môžu využiť aj súkromný ostrovček, kde je vstup do vody po schodisku. Vodné športy a škola potápania sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Hurghada Marriott Beach Resort
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.
Povinné poplatky v destinácii: víza (platia sa po prílete na letisku v Hurghade, orientačná cena 25 €)


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -