Vyhľadávanie zájazdu

Hyatt Regency Waikiki ***** Havajské ostrovy Waikiki beach OahuTermíny a ceny

Hyatt Regency Waikiki ***** Havajské ostrovy Waikiki beach Oahu

Hyatt Regency Waikiki *****, Waikiki beach Oahu - Popis: luxusný hotel poskytujúci súhru znamenitých služieb, tradičnej havajskej pohostinnosti, nadštandardného komfortu ubytovania a vynikajúcej polohy v bezprostrednej blízkosti pláže Waikiki Beach.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, bar pri bazéne a na pláži, vlastná pláž, možnosť požičania auta, parkovanie ($ 25/deň), transfer z/na letisko ($ 14/osoba), fitness, bazén (uteráky pre hostí zdarma), vírivka, cca 60 obchodov so suvenírmi, kúpele, salón krásy.

- Stravovanie: bez stravy; možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: balkón, klimatizácia, kávovar, sušič vlasov, kúpeľňa a WC, káblová TV s možnosťou služby „video on demand“, data port a možnosť pripojenia vysokorých-lostného internetu port, plášť, trezor, žehliaca súprava, rádio, telefón. Za príplatok možnosť ubytovania s výhľadom na more či izba priamo pred oceánom.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne s prestupom, prílet do Honolulu na Oahu, prípadne na iný z Havajských ostrovov. Ubytovanie v hoteli.

deň 2 - HAVAJSKÉ OSTROVY: Pobyt pri mori s neprebernými možnosťami športového, spoločenského aj poznávacieho vyžitia. Odporúčame využiť širokú ponuku fakultatívnych výletov pre jednotlivé ostrovy a tiež požičanie auta na ľubovoľný počet dní (prenájom radi zaistíme).

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Odlet do Viedne s prestupom.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne (podľa letového poriadku).Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -