Vyhľadávanie zájazdu

Iberostar Grand Paraíso ***** Mexiko Riviera MayaTermíny a ceny

Iberostar Grand Paraíso ***** Mexiko Riviera Maya

Iberostar Grand Paraíso *****, Playa del Carmen - Popis: hotel len pre dospelých (od 18 rokov) ponúka luxusné elegantné ubytovanie v suitách. All inclusive resort nachádzajúci sa priamo pri pláži, v blízkosti 18-jamkového golfového ihriska, s možnosťou potápania sa a sledovania koralového podložia. Letisko Cancún je vzdialené približne 39km.

- Vybavenie: 7 barov a 7 reštaurácií, obchodná pasáž, Wi-FI zdarma, 18-jamkové golfové ihrisko, fitness, lekárska pomoc, požičovňa áut, služby butlera, konferenčné centrum, možnosť usporiadať svadbu.

- Pláž: priamo pri piesočnatej pláži s ležadlami a slamenými slnečníkmi.

- Zábava a šport: obrovské fitness centrum so strojmi, kardio zónou, TRX a boxerňou, hodiny jogy, tenis, potápačské centrum PADI, vodné športy (vodné pólo, paddle board a iné), SPA centrum, masáže, rôzne aktivity (DIY kurzy, kurzy varenia, tancovania...).

- Stravovanie: all inclusive – v Bella Vista Buffet (hlavná reštaurácia s medzinárodnou a mexickou kuchyňou, bufetové stoly, tematické večery). Á la carte reštaurácie: L´Atelier gourmet (Haute cuisine, gurmánska), Venecia (talianska), Toni´s Surf & Turf (grilované špeciality z mäsa a morských plodov), La Brisa Mexican Raw Bar (grilované špeciality a ceviche – miestna špecialita, šalát so zeleninou a surovou rybou), Haiku (japonská). Bary: Rhapsody Coctail Bar, El Mirador Lobby Bar (otv. 24/7), Coliseo Theater Bar, Esplendido Smokers Bar (drinky a cigary), plážový bar La Brisa, bar pri bazéne La Serenita Pool Bar a Health Bar vo Wellnese.

- Vybavenie izieb: všetky izby sú klimatizované a majú Wi-Fi pripojenie. Pre hostí sú k dispozícii služby butlera aj room service. Hostia ubytovaní v Suite Ocean Front a Villa môžu využívať Grand Star Service. Vo všetkých izbách sa nachádza TV, trezor, denne dopĺňaný minibar, kávovar a ventilátor. Kúpeľne sú priestranné, vybavené sprchou, vaňou s vírivkou, WC, županmi s papučami, fénom na vlasy a kozmetikou. Všetky izby sú nefajčiarske.

- https://www.iberostar.com/en/hotels/riviera-maya/iberostar-grand-paraiso/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 11 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -