Vyhľadávanie zájazdu

Iberostar Playa Alameda **** Kuba VaraderoTermíny a ceny

Iberostar Playa Alameda **** Kuba Varadero

Iberostar Playa Alameda ****, Varadero - Popis: príjemný hotelový komplex sa nachádza na konci Varadera, v udržiavanej tropickej záhrade. Zažite tropický raj, skutočnú exotiku v hotelovom rezorte určenom len pre dospelých. Letisko v Havane je vzdialené 160 km a letisko vo Varadere cca 40 km.

- Vybavenie: hotelový komplex v koloniálnom štýle sa skladá z hlavnej budovy a niekoľko trojposchodových bungalowov. Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 4 reštaurácie À la carte (talianska, stredomorská, kubánska a gurmánska), 6 barov, kaderník, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, fitness centrum, lekárska starostlivosť (za poplatok), diskotéka, internet (za poplatok).

- Pláž: rozľahlá, biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

- Zábava a šport: bazén, diskotéka. All Inclusive program zahŕňa: fitness centrum, saunu, jacuzzi, tenis, jóga, taichi, plážový volejbal, aerobik, basketbal, stolný tenis, centrum vodných športov: katamarán, kajak, windsurfing, vodné bicykle. Animačné programy - večerné show, kurzy španielčiny a tanca. Za poplatok masáže a motorové vodné športy. Golf neďaleko hotela. Hotel organizuje i programové aktivity pre nezadaných, aby sa ľahšie zoznámili.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov (alko nápoje do 02:00 a nealko nápoje 24 hodín). 1 krát za týždeň možnosť večera v À la carte rešaturácii - nutná rezervácia vopred.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa / WC, fén, klimatizácia, SAT-TV, DVD prehrávač, telefón, minibar, trezor, kávovar, žehliaca doska, balkón alebo terasa. V základnej cena izba Double room. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby.

- https://www.iberostar.com/en/hotels/varadero/iberostar-playa-alameda/

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -