Vyhľadávanie zájazdu

Iberostar Tucan ***** Mexiko Playa del CarmenTermíny a ceny

Iberostar Tucan ***** Mexiko Playa del Carmen

Iberostar Tucan *****, Playa del Carmen - Popis: resort vhodný pre páry, ale najmä pre rodiny s deťmi priamo na pláži Playa del Carmen. Centrum Playa del Carmen je vzdialené len 2,5 km od hotela, vodný park Xcaret len cca 3,5 km. Do obľúbenej turistickej lokality Tullum sa dostanete po hodine jazdy autom. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 54 km.

- Vybavenie: 24-hodinová recepcia, concierge, zmenáreň, 4 bazény, 4 reštaurácie a 6 barov, fitness, SPA, nákupné možnosti, profesionálne zábavné shows, detský klub Star Camp (3 vekové kategórie: 4-7 r., 8-12 r., 13-17 r.), detský bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, detské menu v reštaurácii, babysitting, lekárska pomoc, salón krásy. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zdarma.

- Pláž: priamo pri piesočnatej pláži. Pre hostí sú k dispozícii ležadlá, slnečníky aj plážový bar.

- Zábava a šport: fitness (od 16 r.), tenis, vodné športy (kajaky, katamarány, šnorchlovanie, windsurfing), potápačské centrum PADI, 18-jamkové golfové ihrisko (v blízkosti hotela), SPA centrum, masáže, hydroterapia, turecké kúpele, animačné a zábavné programy, večerný program, živá hudba.

- Stravovanie: all inclusive. V resorte sa nachádza hlavná bufetová reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou Tulum Restaurant, reštaurácia Palapa Uxmal s ponukou raňajok a obedov (medzinárodná kuchyňa) a á la carte večerí (ponuka steakov, rýb a rebierok), ázijská Bonsai Japanese Restaurant a Mare Monstrum Restaurant so stredomorskou kuchyňou. K dispozícii je až 6 barov: Tikal Lobby Bar, La Cascada Pool Bar pri bazéne, El Chiringuito Beach Club na pláži, Ice Cream Parlor (zmrzlina), La Plaza a Sports Bar (pre hostí od 18 rokov).

- Vybavenie izieb: trezor, TV, minibar, kávovar, ventilátor, balkón/terasa. Všetky izby sú klimatizované a nefajčiarske. Wi-Fi pripojenie je na izbách zdarma. Štandardným typom ubytovania je Double Room. Za príplatok je možné ubytovanie v suitách alebo v rodinnej izbe.

- https://www.iberostar.com/en/hotels/riviera-maya/iberostar-tucan/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 12 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 13 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -