Vyhľadávanie zájazdu

Iberotel Makadi Beach ***** Egypt Hurghada Makadi BayTermíny a ceny

Iberotel Makadi Beach ***** Egypt Hurghada Makadi Bay

Iberostar Makadi Beach je hotel, ktorý patrí do siete luxusnejších hotelov s dobrým medzinárodným hodnotením. Okrem toho sa nachádza v obľúbenej lokalite Makadi Bay s plážami s koralovým podložím a pestrým podmorským svetom. Či už máte radi kvalitné služby, oddych alebo zábavu, v tomto hoteli si prídete určite na svoje.Poloha:

Rezort je situovaný v oblasti Makadi Bay, v časti Madinat Makadi. Letovisko sa stáva čoraz obľúbenejším pre svoje pekné prostredie s bohatými možnosťami zábavy a vodných športov. 2 km od hotela sa nachádzajú golfové ihriská. Nákupné možnosti sa nachádzajú v blízkosti hotela, ale tiež v samotnej Hurghade, ktorá je vzdialená 35 km od hotela. Medzinárodné letisko v Hurghade je od hotela vzdialené 30 km.Vybavenie:

3- poschodová hlavná budova, vedľajšie budovy, 313 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (medzinárodná, orientálna), 4 bary, 2 vonkajšie bazény, vonkajší detský bazén, 1 bazén v zime vyhrievaný, aquapark - tobogany, miniklub (4 - 13r.), minidisco, detské ihrisko, animácie, živá hudba, disco, fitnes, aerobik, tenisový kurty (osvetlenie zadarmo), squash, plážový volejbal, stolný tenis, biliard, šípky, boccia, sauna, jacuzzi, parná miestnosť v Jaz Makadi Oasis zadarmo. Za poplatok: SPA centrum, skrášľovacie procedúry, kaderníctvo, práčovňa, doktor, babysitting.Ubytovanie:

2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky (36 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., junior suity (50 m2, max. 2+0), bezbariérové izby, klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, WiFi, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: minibar.Stravovanie:

24 hod. ultra all inclusive formou bufetu, skoré raňajky 05:00 - 07:00, raňajky 07:00 - 10:30, neskoré raňajky 10:30 - 12:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 - 21:30, snacky 12:00 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 15:00 - 17:00, lobby bar otvorený 24 hod., bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hod. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (1x za pobyt vstup zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:

Súkromná, 250 m dlhá, piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, osušky a plážový bar sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy, jazda na koni/ťave a škola potápania sú k dispozícii za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Iberotel Makadi Beach
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -