Vyhľadávanie zájazdu

Ibis Al Barsha *** Spojené Arabské Emiráty DubajTermíny a ceny

Ibis Al Barsha *** Spojené Arabské Emiráty Dubaj

Ibis hotel je ideálne miesto pre Vaše pohodlie, ktoré sa nachádza neďaleko centra.

Poloha:
Hotel sa nachádza v rušnej časti mesta. Je vzdialené 2 km od nákupného centra Mall of Emirates, ktoré disponuje aj lyžiarskym svahom. Od centra mesta je vzdialené 18 km a od medzinárodného letiska 32 km.

Vybavenie:
480 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, bazén, trezor na recepcii. Za poplatok: práčovňa, kaviareň, zmenáreň

Ubytovanie:
2- lôžkové premium izby bez možnosti prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, LCD TV/SAT, WiFi, trezor, set na kávu a čaj. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Za poplatok: polpenzia

Pláž:
Verejná piesočnatá pláž Jumeirah Beach sa nachádza 6 km od hotela.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Ibis Al Barsha
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -