Vyhľadávanie zájazdu

Ibis Deira City Centre *** Spojené arabské emiráty, Dubaj DeiraTermíny a ceny

Ibis Deira City Centre *** Spojené arabské emiráty, Dubaj Deira

Relax a spoznávanie krásneho Dubaja s pravou orientálnou atmosférou sú synonymom pre dovolenku v tomto skvelom hoteli.


Poloha:
Hotel sa nachádza v stredisku Deira vzdialenom iba 11 km od centra Dubaja, ktoré je dobre dostupné taxíkom alebo miestnou dopravou. Stanica metra je dostupná iba 2- minútovou pešou prechádzkou. Okrem samostného hotela, tak aj v centre mesta, nájdete rôzne možnosti nákupov a zábavy. Medzinárodné letisko v Dubaji je od hotela vzdialené iba 4 km.

Vybavenie:
10- poschodová budova, 365 izieb, recepcia, lobby s WiFi, 2 reštaurácie a bary, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Za poplatok: práčovňa, zmenáreň, obchody, room service.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby (20 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r.. Klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, WiFi, trezor. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky. Za poplatok: polpenzia alebo plná penzia. Podrobnejší rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 10 km od hotela. Premáva na ňu aj hotelový shuttle bus zadarmo. Plážový servis a vodné športy sú k dispozícii za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Ibis Deira City Centre
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -