Vyhľadávanie zájazdu

Jasmine Palace Resort ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Jasmine Palace Resort ***** Egypt Hurghada

Rozsiahly hotelový rezort sa pýši nielen unikátnym dizajnom, orientálnou atmosférou a príjemným personálom, ale aj lokalitou priamo na krásnej pláži Červeného mora. Poloha:
Jasmine Palace Resort sa nachádza v južnej časti obľúbeného letoviska Hurghada. Najbližšie nákupné možnosti nájdete priamo v hotelovej nákupnej arkáde a tiež 6 km od hotela. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 18 km a centrum Hurghady s množstvom tradičných obchodov, kaviarní, barov a pamiatok 22 km.

Vybavenie:

3- poschodová hlavná budova, 4 vedľajšie budovy, výťah, 589 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácií (egyptská, čínska, talianska, indická, rybia), 6 barov, 5 vonkajších bazénov, vyhrievaný bazén (november - zač. aprila), detský bazén, aquapark - tobogany, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, denné a večerné animácie, disco, fitnes, aerobik, plážový volejbal, futbal, stolný tenis, šípky, šach, konferenčná miestnosť. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, jacuzzi, manikúra, pedikúra, skrášľovacie procedúry, biliard, herňa, kaderníctvo, práčovňa, lekár, babysitting.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (33 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., superior izby (max. 2+2, 33 m2), rodinné izby (65 m2, 2 miestnosti, max. 2+3), rodinné superior izby (65 m2, 2 miestnosti, max. 2+3), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, 2 malé fľašky vody na osobu denne, set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: room service, minibar.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 – 10:00, neskoré raňajky 10:30- 11:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, nočné občerstvenie 23:00 - 24:00, snacky 12:30 - 17:30, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 17:00, bar pri bazéne 10:00 - 18:00, dunes bar, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v čase 10:00 - 24:00, a´la carte reštaurácie (1x za pobyt zadarmo, rezervácia nutná vopred). Za poplatok: a´la carte reštaurácie (indická, rybacia), importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.


Pláž:
Priamo pred hotelom sa rozprestiera piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora. Odporúčame obuv do vody. Na pláži sa nachádza aj mólo a v blízkosti koralový útes. Plážový servis ako ležadlá, matrace, slnečníky, osušky a plážový bar 10:00 - 17:30 sú k dispozícii zadarmo. Jazda na koni/ťave, škola potápania a vodné športy sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Výlety:

Orientačná ponuka výletov v Egypte - TUJasmine Palace Resort
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -