Vyhľadávanie zájazdu

JAZ Makadi Oasis Resort **** Egypt Hurghada Makadi BayTermíny a ceny

JAZ Makadi Oasis Resort **** Egypt Hurghada Makadi Bay

Popis hotela -

Poloha:Rezort sa nachádza vo vzdialenosti cca 35 km od letiska a centra Hurghady. Je postavený ako súčasť veľkého komplexu rezortov Makadi Bay. Vzdialenosť od piesočnej pláže je cca 250 metrov.Popis:Hotel sa skladá z viacerých častí a disponuje s 325 izbami. Nachádza sa tu vstupná hala s recepciou, lobby bar, internetové pripojenie zadarmo (pripojenie high-speed za poplatok).

Možnosť návštevy a la carte reštaurácii, niekoľkých barov, fitness, nočného klubu, kaderníctva za poplatok a množstva nákupných možností. V záhrade sa nachádza  vyhrievaný vonkajší bazén so slnečnou terasou, aquapark so šmykľavkami pre dospelých i deti. Slnečníky, ležadlá, či uteráky sú k dispozícii bez poplatku pri bazéne i na pláži.Ubytovanie:Izby superior sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, trezorom, minibarom (za poplatok), Wi-Fi (zdarma), sat. TV, telefónom a balkónom/terasou. Rodinné izby sú rovnako vybavené, ale priestranejšie.Šport a zábava:Tenis, stolný tenis, biliard, šípky, bowling, squash, vodné pólo, aerobik.

Denné a večerné animačné programy spolu so živou hudbou.

Za poplatok: SPA, kaderníctvo, sauna, parný kúpeľ, posilňovne, vodné športy na pláži.Deti:Miniklub 4-12 rokov, detské ihrisko, samostatný detský bazén so šmykľavkami.Stravovanie: All inclusiveRaňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie ponúka tortu a zmrzlinu, kávu, čaj. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 - 24:00 hod v lobby bare. Nápoje v disco bare za poplatok ,taktiež možnosť 1 x za pobyt večera v à la carte (potreba rezervácie, za poplatok).Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -