Vyhľadávanie zájazdu

Južné Čechy - najkrajšie poklady Termíny a ceny

Južné Čechy - najkrajšie poklady

Úvod - 3-dňový autokarový zájazd

Perex - Okrem krásnych prírodných scenérií v južných Čechách sa ku vám dostanú aj tie najkrajšie architektonické poklady cez Telč, Jindřichov Hradec, Červená Lhota, Holašovice, České Budejovice, Hluboká nad Vltavou a ospevovaný Český Krumlov.

Stravovanie - 2x raňajky

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokarová

1. deň -

Odchod z Bratislavy v ranných hodinách. Príchod do mesta Telč (UNESCO), prehliadka renesančného zámku a mesta so štýlovými renesančnými a barokovými domami. Popoludní odchod do Jindřichovho Hradca, návšteva hradného a zámockého areálu. Odchod na ubytovanie.

2. deň -

Raňajky, odchod na prehliadku jedného z najromantickejších pamiatok v Čechách – vodného zámku Červená Lhota. Pokračujeme do Holašovíc (UNESCO), ktoré predstavujú jedinečný súbor juhočeskej architektúry v štýle ľudového baroka a kde sa nachádza aj český Stonehange. Presunieme sa do Českých Budejovíc, kráľovského mesta z 13. storočia, kde si pozrieme najkrajšie pamiatky – Čiernu vežu, Samsonovu fontánu, Chrám sv. Mikuláša a ďalšie. Odchod na ubytovanie.

3. deň -

Po raňajkách odchod do Hlbokej nad Vltavou. Pozrieme si zámok, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Romantická rezidencia rodu Schwarzenbergovcov bola v minulom storočí prestavaná podľa vzoru anglického Windsoru. Pokračujeme do Českého Krumlova, kde si pozrieme zámok, ktorý je významnou architektonickou pamiatkou a svojou rozlohou druhým najväčším hradným komplexom v Českej republike.


Celková cena zahŕňa -

Dopravu luxusným autokarom. 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa -

Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -