Vyhľadávanie zájazdu

Južné Thajsko s pobytom pri moriTermíny a ceny

Južné Thajsko s pobytom pri mori

Úvod - 13-dňový letecký zájazd

Ubytovanie - 3* hotely

Stravovanie - Raňajky, 3x obed.

Doprava - Letecká.

1. deň - Transfer na letisko a následný odlet do thajskej metropoly, Bangkoku.

2. deň - Po prílete začneme návštevou chrámu Wat Ratchanatda s 36 metrov vysokým Železným pavilónom Loh Prasat a s 37-imi železnými vežičkami. Ďalej navštívime najväčšiu stavbu sveta z tíkového dreva Vimanmaek palác (v prípade zatvorenia paláca chrám Wat Suthat s Veľkou hojdačkou a chrám Wat Arun). Ubytujeme sa v Bangkoku. Fakultatívne večerná plavba po rieke Khao Chao Phraya s večerou.

3. deň - Skoré raňajky, dnešný deň začneme autobusovým výletom na plávajúce trhy Damnoen Saduak, ďalej sa presunieme k mostu cez rieku Kwai s návštevou múzea. Pokračujeme do Národného parku Sai Yok k vodopádu Sai Yok Noi a loďkou k priesmyku pekelného ohňa, k jaskyni Tham Lawa.

4. deň - Raňajky. Dnes budeme obdivovať Národný park Erawan s návštevou sedemstupňového vodopádu Erawan, vodopády Huay Mae Khamin a jazdu železnicou smrti do Kančanabury. Následne sa letecky presunieme do rušného Phuketu. Ubytovanie a oddych.

5. deň - Raňajky, voľný deň na pláži, možnosť fakultatívnych výletov: návšteva večerného Patongu alebo večernej show Fantasia.

6. deň - Raňajky, poldenný výlet na ostrov Jamesa Bonda, k zátoke Phang Nga, cez mangrovníkovu deltu do jaskyne Grotto s obedom na palube. Popoludní budeme pokračovať okruhom ostrova, navštívime chrám Chalong, sochy Veľkého Budhu, čínsky chrám so starou čínskou rezidenciou, zažijeme jazdu na chrbte slona cez džungľu, sloniu show Island safari, návštevu ryžových políčok, jazdu na volom záprahu, thajský box či návštevu akvária.

7. deň - Raňajky, voľný deň na pláži, fakultatívne aktivity.

8. deň - Po raňajkách si urobíme celodenný výlet na ostrovné pláže Koh Kai, Phi Phi Don a Phi Phi Lee s jaskyňou vikingov a plážou Maya z filmu s rovnomenným názvom, záliv Pilae a Loh Samah. Obed. Loďou sa presunieme na Krabi, kúpanie, ubytovanie v plážovom rezorte.

9. deň - Po raňajkách si doprajeme ešte krátky relax na plážach v Krabi a následne sa pohodlne letecky presunieme na známy ostrov Koh Samui. Ubytovanie a oddych.

10. deň - Po raňajkách absolvujeme výlet loďou na súostrovie Národného prímorského parku Ang Thong s možnosťou kúpania, šnorchlovania a potápania. Vystúpime na vyhliadku (asi 15min.) na ostrove Koh Mae koh s nádherným výhľadom na celé súostrovie so 42 ostrovčekmi, ktoré nám budú pripomínať svojim tvarom nosorožca,uškatca, spiacu kravu či Budhu. Kúpanie na krásnej skrytej pláži ostrova Ko Wua Talap s obedom v miestnej reštaurácii.

11. deň - Raňajky. Voľný deň na pláži alebo fakultatívny výlet okolo ostrova Koh Samui s 12m vysokou sochou Budhu, známymi vodopádmi Na Muang, pri ktorých zahynul futbalista Peter Dubovský. Počas tohto výletu budem mať možnosť navštíviť chrám Wat Khunaram s múmiou mnícha Daenga, zastavíme sa pri skalných útvaroch Hin Ta a Hin Yai, na plážach Lamai, Maenam, Bophut, navštívime Safari, tigrí park a hadiu farmu.

12. deň - 12. - 13. deň: Raňajky, posledné chvíle oddychu na krásnych plážach Koh Samui a následný spiatočný let do Európy.


Celková cena zahŕňa -

Leteckú dopravu. Servisné poplatky. Transfer BA – letisko – BA. Dopravu mikrobusom počas programu, 11 x ubytovanie v kvalitných 3* hoteloch s raňajkami, vstupy podľa programu, obedy podľa programu, miestny prelet Bangkok – Phuket, Krabi – Koh Samui a Koh Samui – Bangkok, miestneho sprievodcu a sprievodcu CK SATUR.

 

Celková cena nezahŕňa -

Fakultatívne výlety, strava okrem uvedenej, povinné prepitné šoférom, nosičom a miestnym sprievodcom. Cestovné poistenie. Doplatok za jednolôžkovú izbu 538 EUR.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -