Vyhľadávanie zájazdu

KaiSol Romance Resort Sahl Hasheesh ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

KaiSol Romance Resort Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada

Kaisol Romance je jeden z najmenších a zároveň najluxusnejších hotelov na pobreží Červeného mora. Jedinečná atmosféra, unikátny dizajn a čarovná pláž len podčiarkujú jeho príjemný romantický nádych a lákajú na dovolenku hlavne zamilované páry, nakoľko ide o hotel iba pre dospelých.


Poloha:
Hotel je situovaný pri pláži v tesnej blízkosti pešej promenády s farebnými fontánami v oblasti Sahl Hasheesh. Od medzinárodného letiska v Hurghade je vzdialený 20 km. Možnosti nákupov sú priamo v hoteli, ale aj v centre Hurghady, ktoré je vzdialené 25 km, dobre dostupné taxíkom.

Vybavenie:
4- poschodová budova, výťah, 79 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 6 a´la carte reštaurácií (talianska, rybacia, indická, ázijská, libanonská, medzinárodná), 3 bary, vonkajší bazén, večerný program, živá hudba, fitnes, stolný tenis, biliard, šípky. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, masáže, parná miestnosť, sauna, skrášľovacie procedúry, obchody, požičovňa áut, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky (38 m2), v hoteli je možné ubytovať iba osoby od 16r., suity s jacuzzi (46 m2, max. 2+0), deluxe izby (46 m2, max. 2+1), deluxe izby s priamym vstupom do bazéna, tzv. ,, swim up,, (46 m2, max. 2+0), deluxe izby s jacuzzi (46 m2, max. 2+0), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou), set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: room service.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 – 10:30, neskoré raňajky 10:30 - 11:00, obedy 13:0 - 15:00, večere 18:30-22:00, nočné občerstvenie 22:30 - 01:00, snack 12:00 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 17:00, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 06:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie 18:30 - 22:00 (talianska, ázijská, indická, arabská, rybacia- rezervácia nutná vopred), importované nápoje.Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Priamo pred hotelom sa rozprestiera nádherná pláž s bielym pieskom a s pozvoľným vstupom do mora v Sahl Hasheesh, kde sa môžete neobmedzene prechádzať po celom pobreží. Dostanete sa na ňu cez miestnu komunikáciu. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar 10:00 - 17:00 sú k dispozícii v rámci all inlclusive programu zadarmo. Pre milovníkov podmorského sveta je tu tiež možnosť šnorchlovania. Vodné športy sú k dispozícii za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

KaiSol Romance Resort


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -