Vyhľadávanie zájazdu

Kapetanios Bay Hotel **** Cyprus Larnaca ProtarasTermíny a ceny

Kapetanios Bay Hotel **** Cyprus Larnaca Protaras

Obľúbený hotel v sebe spája ideálnu rodinnú atmosféru vo vyváženej kombinácii so živým centrom letoviska Protaras. Krásna piesočnatá pláž je vzdialená od hotela 5 minút, no ak si túto prechádzku predĺžite ešte o 10 minút, prídete až k známej Fig Tree Bay.Poloha:
Hotel je situovaný v centre rušného letoviska Protaras. Nákupné možnosti, reštaurácie a zábavné podniky majú hostia v bezprostrednej blízkosti hotela. Známe letovisko Ayia Napa je vzdialené len 10 km a je dostupné pravidelnou miestnou dopravou. Zástavka autobusu sa nachádza iba 50 m od hotela. Medzinárodné letisko Larnaca je od hotela vzdialené 60 km. Hotel je pre svoju polohu ideálny pre poznávanie zaujímavých miest a pamiatok.

Vybavenie:
4- poschodová hlavná budova, 4- poschodová vedľajšia budova, výťah, 140 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, detský kútik, detské ihrisko, animácie, živá hudba, tenisový kurt, stolný tenis, detská postielka a detská stolička. Za poplatok: obchod, osvetlenie tenisového kurtu, biliard.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (18 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor, minibar, balkón.

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, skoré kontinentálne raňajky 06:15 - 07:30, raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 - 21:30. Za poplatok: plná penzia, nápoje k večeri.

Pláž:
Piesočnatá pláž s krištáľovo čistou vodou a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v blízkosti hotela a dostanete sa na ňu príjemnou 5 min. prechádzkou. Známa Fig Tree Bay je od hotela vzdialená približne 15 min. prechádzkou. Na oboch plážach sa nachádzajú reštaurácie, bary a stánky s občerstvením. Plážový servis a bohatá ponuka vodných športov sú na oboch plážach spoplatnené.

Kapetanios Bay

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Larnaca - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -