Vyhľadávanie zájazdu

Kata Palm Beach Resort, Phuket - Lanta Sand Resort, Ko Lanta - Bangkok Palace Hotel, BangkokTermíny a ceny

Kata Palm Beach Resort, Phuket - Lanta Sand Resort, Ko Lanta - Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Lanta Sand Resort ****, Ko Lanta - Popis: kvalitný hotel sa nachádza na západnom pobreží ostrova Ko Lanta, obklopený panenskou prírodou a krištáľovými vodami Andamanského mora, na pláži Phra Ae. V hoteli je celkovo 78 izieb, suít a viliek, hojne sú využité prírodné materiály a tropické drevá. V základnej ponuke sú vily Deluxe, na vyžiadanie za príplatok sú možné vily priamo na pláži, izby so vstupom do bazéna, prípadne rodinné izby.

- Vybavenie: reštaurácia na pláži, odkiaľ môžete sledovať západ slnka ponúka thajskú i medzinárodnú kuchyňu, v jednom z dvoch barov si môžete vychutnať osviežujúci nápoj, ďalej je k dispozícii room servis, konferenčná sála, požičovňa motoriek, pripojenie k internetu, obchodík.

- Pláž: piesočná pláž je priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény, vírivka, požičovňa kajakov a horských bicyklov, meditačné kurzy, potápačské centrum, spa centrum, thajské masáže na pláži, ponuka vodných športov na pláži, detské ihrisko.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV SAT, telefón, minibar, kávovar, trezor, fén.

Kata Palm Beach Resort ****, Phuket - Popis: nádherný rezort v thajskom štýle Vám ponúka perfektnú nezabudnuteľnú dovolenku - plne a moderne vybavené izby, služby, vybavenie a ľahká pešia dostupnosť pláže, na ktorú môžete tiež využiť zadarmo transfer priamo z recepcie hotela, ktorá je vybavená slnečníkmi a ležadlami zdarma. Rezort má výhodnú polohu blízko reštaurácií, barov a nákupných možností, ktoré sú samozrejmou súčasťou jednej z najkrajších pláží na Phukete - pláže Kata. Rezort má k dispozícii 184 izieb, ktoré sú obklopené bazénom a tropickou záhradou. V základnej cene je ubytovanie v izbách superior s výhľadom na bazén. 2 deti s 2 dospelými možné ubytovať s použitím jednej prístelky.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, knižnica s možnosťou internetu, zmenáreň, konferenčná miestnosť, detské ihrisko s klubom, babysitting.

- Zábava a šport: 2 bazény s bazénikom pre deti, fitnes centrum.

- Pláž: rezort sa nachádza cca 10 min chôdze od nádhernej bielej piesočnatej pláže, možnosť využiť transfer z / do hotelovej recepcie, slnečníky a ležadlá zdarma (počet obmedzený).

- travovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, SAT-TV, minibar, rýchlovarná kanvica, trezor, sušič vlasov, dáždnik.

- https://www.katapalmresort.com/

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet na ostrov Phuket. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program. Možnosť kúpania, vodných športov, prípadne výletov do okolia.

deň 9 - PHUKET – KO LANTA: Raňajky. Lodný transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytovanie

deň 10 - KO LANTA: Raňajky. Voľný program na ostrove Ko Lanta.

deň 14 - KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer minibusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -