Vyhľadávanie zájazdu

Katathani Resort Phuket - Phi Phi Island Village Phi Phi - Centara Grand Beach Resort KrabiTermíny a ceny

Katathani Resort Phuket - Phi Phi Island Village Phi Phi - Centara Grand Beach Resort Krabi

Phi Phi Island Village ****+, Phi Phi - Popis: štýlový luxusný ekorezort Vám splní Váš sen o exotickej dovolenke v tropickom raji. Bungalovy so slamenými strechami sú rozložené do záhrady plnej kokosových paliem. Rezort je prístupný iba z mora, preto máte zaručenú pokojnú súkromnú dovolenku. V základnej ponuke je ubytovanie v bungalovoch Superior, ktoré sú štýlovo a moderne vybavené. Všetky bungalovy sú z prírodných materiálov. Za príplatok na vyžiadanie rezort ponúka priestrannejšie bungalovy Deluxe, Junior Suite priamo na pláži s vlastnou vírivkou či Hillside Pool Villu s panoramatickým výhľadom na more a okolité ostrovy s vlastným bazénom na terase. Celkom resort disponuje so 156 bungalovmi.

- Vybavenie: 2 reštaurácie s thajskou, čínskou a medzinárodnou kuchyňou, kaviareň, 3 bary a štýlová krčmička s pochutinami na grile, spoločenská miestnosť s TV, detská opatrovateľka.

- Pláž: 800 m dlhá pláž s belostným pieskom klesá do mora veľmi pozvoľne, vhodná aj pre malé deti.

- Zábava a šport: bazén s detským bazénikom, 2 tenisové kurty s cvičnou stenou, priestor pre plážový volejbal a futbal, potápačské stredisko, relaxačné kúpele so saunou a thajskými masážami, požičovňa kánoe a windsurfingov.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC a fénom, chladnička s minibarom, TV, rýchlovarná kanvica, telefón, terasa so slnečníkmi a ležadlami.

- https://www.phiphiislandvillage.com/

Katathani Resort *****, Phuket - Popis: nízko podlažná budova leží v háji kokosových paliem pozdĺž jednej z najkúzelnejších phuketských pláží – pláž Kata Noi. Hotel je známy svojím ochotným a príjemným personálom. V interiéroch prevažujú prírodné materiály a tropické drevá. V základnej ponuke sú izby kategórie junior suite v prímorskom krídle Thani. Izby v krídle Bhuri sú so zľavou.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, detská opatrovateľka, kozmetický a kadernícky salón, požičovňa automobilov, obchod so suvenírmi, konferenčné stredisko, kyvadlový autobus do mesta Phuket zadarmo.

- Pláž: piesočná, priamo v areáli hotela.

- Zábava a šport: 5 vonkajších bazénov, 3 vírivky, fitness centrum, sauna, stolný tenis, herňa, ihrisko na volejbal, 2 tenisové kurty, petanque, potápačské stredisko, biliard, relaxačné kúpele s thajskou masážou, v hlavnej sezóne vodný aerobik v bazéne.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, TV, itrezor, rýchlo varná kanvica, fén na vlasy, balkón alebo terasa s výhľadom na more.

- Na izbe maximálne 2 osoby a 2 deti na prístelke a gauči.

- https://www.katathani.com/

Centara Grand Beach Resort *****, Krabi - Popis: luxusný hotelový komplex leží na súkromnej hotelovej pláži Pai Plong, oddelenej od pláží Ao Nang a Hat Railay skalnými výbežkami. Hotel je tvorený trojposchodovými budovami v thajskom štýle, ktorý leží v tropickom prírodnom prostredí a je prístupný len z mora. Ponúka 192 izieb, všetky izby sú s výhľadom na more. V základnej ponuke sú izby de luxe s výhľadom na more s veľkosťou 72 m2. Za príplatok na vyžiadanie je možné nadštandardné ubytovanie: spa deluxe - izba s vírivkou, 1-2 spálňové vily, pool vila s vlastným bazénom, beachfront vila priamo na pláži.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, bar, obchodíky so suvenírmi a základnými potrebami, konferenčné centrum, room servis, detský kútik.

- Pláž: piesočná o dĺžke zhruba 500 metrov, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: bazén, jacuzzi, detský bazén, fitnes centrum, potápačské centrum, relaxačné kúpele, nemotorizované vodné športy na pláži zdarma (windsurfing, šnorchlovanie, morské kajaky).

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, vaňou a oddelenou sprchou, TV, chladnička s minibarom, izbový trezor, varná kanvica, balkón či terasa.

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko, odlet na Phuket, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program na ostrove Phuket.

deň 7 - PHUKET - PHI PHI: Raňajky, transfer lodí (2 hod.) Na Phi Phi, ubytovanie.

deň 8 - PHI PHI: Raňajky. Voľný program na ostrove Phi Phi.

deň 10 - PHI PHI - KRABI: Raňajky, transfer lodí (3 hod.) Na Krabi, ubytovanie.

deň 11 - KRABI: Raňajky, voľný program na Krabi.

deň 14 - KRABI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko v Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/ Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE) :Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -