Vyhľadávanie zájazdu

Katathani Resort Phuket - Phi Phi Island Village Phi Phi - Layana Resort Ko LantaTermíny a ceny

Katathani Resort Phuket - Phi Phi Island Village Phi Phi - Layana Resort Ko Lanta

Phi Phi Island Village ****+, Phi Phi - Popis: štýlový luxusný ekorezort Vám splní Váš sen o exotickej dovolenke v tropickom raji. Bungalovy so slamenými strechami sú rozložené do záhrady plnej kokosových paliem. Rezort je prístupný iba z mora, preto máte zaručenú pokojnú súkromnú dovolenku. V základnej ponuke je ubytovanie v bungalovoch Superior, ktoré sú štýlovo a moderne vybavené. Všetky bungalovy sú z prírodných materiálov. Za príplatok na vyžiadanie rezort ponúka priestrannejšie bungalovy Deluxe, Junior Suite priamo na pláži s vlastnou vírivkou či Hillside Pool Villu s panoramatickým výhľadom na more a okolité ostrovy s vlastným bazénom na terase. Celkom resort disponuje so 156 bungalovmi.

- Vybavenie: 2 reštaurácie s thajskou, čínskou a medzinárodnou kuchyňou, kaviareň, 3 bary a štýlová krčmička s pochutinami na grile, spoločenská miestnosť s TV, detská opatrovateľka.

- Pláž: 800 m dlhá pláž s belostným pieskom klesá do mora veľmi pozvoľne, vhodná aj pre malé deti.

- Zábava a šport: bazén s detským bazénikom, 2 tenisové kurty s cvičnou stenou, priestor pre plážový volejbal a futbal, potápačské stredisko, relaxačné kúpele so saunou a thajskými masážami, požičovňa kánoe a windsurfingov.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC a fénom, chladnička s minibarom, TV, rýchlovarná kanvica, telefón, terasa so slnečníkmi a ležadlami.

- https://www.phiphiislandvillage.com/

Katathani Resort *****, Phuket - Popis: nízko podlažná budova leží v háji kokosových paliem pozdĺž jednej z najkúzelnejších phuketských pláží – pláž Kata Noi. Hotel je známy svojím ochotným a príjemným personálom. V interiéroch prevažujú prírodné materiály a tropické drevá. V základnej ponuke sú izby kategórie junior suite v prímorskom krídle Thani. Izby v krídle Bhuri sú so zľavou.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, detská opatrovateľka, kozmetický a kadernícky salón, požičovňa automobilov, obchod so suvenírmi, konferenčné stredisko, kyvadlový autobus do mesta Phuket zadarmo.

- Pláž: piesočná, priamo v areáli hotela.

- Zábava a šport: 5 vonkajších bazénov, 3 vírivky, fitness centrum, sauna, stolný tenis, herňa, ihrisko na volejbal, 2 tenisové kurty, petanque, potápačské stredisko, biliard, relaxačné kúpele s thajskou masážou, v hlavnej sezóne vodný aerobik v bazéne.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, TV, itrezor, rýchlo varná kanvica, fén na vlasy, balkón alebo terasa s výhľadom na more.

- Na izbe maximálne 2 osoby a 2 deti na prístelke a gauči.

- https://www.katathani.com/

Layana Resort *****, Ko Lanta - Popis: luxusný nový hotel leží na pláži Phra Ae. Hotel má 50 izieb. V zákl. ponuke sú izby s výhľadom do záhrady.

- Vybavenie: reštaurácia, 2 bary, kaviareň, konferenčné centrum, izbový servis.

- Pláž: piesočnatá, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: bazén s morskou vodou, jacuzzi, sauna, relaxačné kúpele, stredisko vodných športov a potápačské centrum, požičovňa kajakov, ihrisko na plážový volejbal, požičovňa vozidiel, požičovňa DVD v čitárni.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC a fénom, TV, prehrávač DVD, minibar, telefón, izbový trezor, datová prípojka, varná kanvice, balkón.

- Na izbe max. 3 osoby.Deti do 18 rokov nie sú povolené.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko, odlet na Phuket, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program na ostrove Phuket.

deň 7 - PHUKET - PHI PHI: Raňajky, transfer lodí (2 hod.) Na Phi Phi, ubytovanie.

deň 8 - PHI PHI: Raňajky. Voľný program na ostrove Phi Phi.

deň 10 - PHI PHI - KO LANTA: Raňajky, transfer loďou na Ko Lanta, ubytovanie.

deň 11 - KO LANTA: Raňajky, voľný program na ostrove Ko Lanta.

deň 14 - KO LANTA - KARBI - BANGKOK - PRAHA /VIEDEŇ: Raňajky. Transfery mikrobusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE :Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -