Vyhľadávanie zájazdu

Kensho Ornos Boutique ***** Grécko, Mykonos OrnosTermíny a ceny

Kensho Ornos Boutique ***** Grécko, Mykonos Ornos

Hotel Kensho Boutique Ornos otvoril svoje brány hosťom v roku 2016 na kozmopolitnom ostrove Mykonos. Zahŕňa množstvo kultúrnych prvkov zmiešaných s rafinovaným luxusom vo svojich priestoroch, odhaľuje skutočný význam kykladskej pohostinnosti a vytvára kombináciu pozostávajúcu z úsmevov, histórie a miesto pre tradíciu. Pláž je od hotela Kensho Ornos vzdialená len 1 minútku.

Vybavenie:
hosťom je k dispozícii 24-hodinová recepcia, pozostáva z 10 apartmánov a 25 luxusných izieb, z ktorých každá má svoj vlastný elegantný dizajn, reštaurácia, bar, snack bar, bar pri bazéne, 24-hod. izbový servis, vonkajší bazén, ležadlá a uteráky pri bazéne zadarmo, SPA. Oddýchnite si a omladzujte sa v kúpeľoch Kensho, ktoré ponúkajú vírivku, hammam, masáže, kúpeľné rituály, dve liečebné miestnosti, ošetrenia tela, pánsku a dámsku starostlivosť o tvár, bazénové procedúry, manikúra a fitnescentrum s najnovším vybavením. Je to všetko o relaxe v Kensho Ornos Sunset Lounge Bar, či už ide o koktail pred večerou pri bazéne na streche alebo pri pohľade na záliv Ornos. Užite si chvíle spolu s výhľadom, relaxom, letnou náladou, perfektne namiešanými drinkami a cool kreáciami. Vychutnajte si ich všetky s vynikajúcim občerstvením a ľahkým občerstvením v bare pri bazéne a v salóniku Sunset. Bezplatné Wifi pripojenie vo verejných priestoroch a na izbách, babysitting pre deti, parkovanie na mieste zadarmo, práčovňa, kadernícky salón, trezor na recepcii a bankomat.

Ubytovanie:
35 izieb Kensho bolo navrhnutých slávnym architektom a sú vybavené dizajnovým nábytkom od Kennetha Cobonpue a Patricie Urquiola. Kensho pozostáva z 10 apartmánov a 25 izieb, z ktorých každý má svoj vlastný jedinečný dizajn a funkcie. Každá izba, ktorá zdieľa rovnakú architektonickú filozofiu, ale s iným dekoratívnym konceptom, predstavuje umelecký priestor, ktorý rozpráva svoj vlastný príbeh. Izby sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami s kúpelňou so sprchou alebo vaňou, luxusné toaletné potreby Hermes, uteráky, župany, papuče, sušič na vlasy, telefón, centrálna klimatizácia, Wifi pripojenie na internet zadarmo, SAT/TV, set na prípravu kávy a čaju, chladnička, trezor. Izby sú s nádherným výhľadom na more, bazén a hory alebo bez výhľadu (izby typu Zen). Izby sú vybavené iPadom s neobmedzeným prístupom k zoznamom hudby a aplikáciou Kensho, ktorá vám umožní okamžite kontaktovať všetky oddelenia hotela. Deluxe izby sú vybavené vonkajšou vírivkou.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s raňajkami.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Hotel Kensho Boutique, je práve tým hotelom, ktorý vám ponúkne jedinečnú cestu a vytvorí s vami nezabudnuteľné zážitky z pobytu, relaxácie a omladenia na Mykonose. Hotely Kensho, inšpirované nekonečnými modrými farbami oblohy a mora, kombinujú vysokokvalitné služby, ktoré presahujú štandardy pre skutočne luxusný zážitok. Každý jeden kút hotela Kensho má svoj vlastný dych a vitalitu.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba od 2 r. 235 €, dieťa 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 60 € - hygienicko-bezpečnostný príplatok (cena príplatku závisí od aktuálnej taxy leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môže sa v priebehu sezóny zmeniť).

- miestna pobytová taxa je hradená klientom priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania a pohybuje sa vo výške od 0,50 € do 4,00 €/izba/noc. CK Solvex účtovanie poplatku nemôže ovplyvniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -