Vyhľadávanie zájazdu

Khaolak Wanaburee Resort *** Thajsko Khao LakTermíny a ceny

Khaolak Wanaburee Resort *** Thajsko Khao Lak

Khaolak Wanaburee Resort **** - Popis: útulný butikový hotel na okraji dažďového pralesa priamo na krásnej odľahlejšej pláži. Jedná sa o pokojné miesto vzdialené iba hodinu transferu od medzinárodného letiska Phuket. Restaurácie a bary vo vzdialenosti 800 m od hotela. Ubytovanie vo vilkách obklopených krásnou záhradou uprostred s lagúnou. V základnej cene sú jednoposchodové vilky s niekoľkými separátnymi vchodmi a s výhľadom na lagúnu. Na vyžiadanie a za príplatok vilky s výhľadom na more.

- Vybavenie: hotel navrhnutý v thajskom stýle s využitím prírodných materiálov a neutrálnych farebných odtieňov, ktoré splývajú s okolitou prírodou. K dispozícii ležadlá a slnečníky na pláži, zmenáreň, požičovňa aut, izbová služba. Wi-Fi pripojenie zdarma.

- Pláž: piesočná pláž priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: vonkajší bazén s výhľadom na pláž, wellness centrum s ponukou masáží, šnorchlovanie.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnost stravovania À la carte v reštaurácii Wana Dalah, koktejly si môžete vychutnať v bare Wana Beach pod šírym nebom.

- Vybavenie izieb: ubytovanie v moderných izbách vybavených ventilátorom, satelitným TV, minibarom, trezorem, kúpeľňou s WC. K dispozícii vlastný balkón alebo terasa.

- https://www.wanaburee.com/

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - BANGKOK: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK – KHAO LAK: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket a následný 60-minútový transfer do Vášho hotela v letovisku Khao Lak, ubytovanie.

deň 5 - KHAO LAK: Raňajky. Voľný program. Khao Lak leží v provincii Phang Nga na západnom pobreží Andamanského mora cca 100 km od hlavného mesta Phuketu. Sú tu nádherné dlhé piesočnaté pláže, ktoré lákajú k romantickým prechádzkam. Hlavným centrom mesta je Bang La On, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Z väčšiny hotelov je možné dochádzať do centra hotelovým minibusom, prípadne taxíkom. Khao Lak je letovisko vhodné pre pokojnú dovolenku.

deň 14 - KHAO LAK – BANGKOK – PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku. Prestup na medzinárodné letisko, odlet späť do Prahy(Viedne).

deň 15 - PRÍLET PRAHA/VIEDEŇ:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -