Vyhľadávanie zájazdu

King Tut Resort Hurghada *** Egypt HurghadaTermíny a ceny

King Tut Resort Hurghada *** Egypt Hurghada

Ak túžite zažiť pravú atmosféru starovekého Egypta, tak by ste mali navštíviť hotel King Tut. Hotel je vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť dovolenku spojenú s prechádzkami, nákupmi a spoznávaním Hurghady. Odpočúrame ho najmä pre menej náročnú klientelu. V roku 2021 prešiel čiastočnou renováciou.

Poloha:
Rezort sa nachádza priamo pri pobreží Červeného mora v slnečnom a čoraz obľúbenejšom letovisku Hurghada. Nákupné možnosti nájdete v bezprostrednej blízkosti hotela. Ak túžite spoznávať mesto s tradičným trhoviskom, shisha barmi alebo mešitami, tak centrum Hurghady je vzdialené 5 km, dobre dostupné taxíkom. Medzinárodné letisko v Hurghade je od hotela vzdialené iba 15 km.

Vybavenie:
5- poschodová budova, 135 izieb, recepcia, výťah, lobby, hlavná reštaurácia, Memphis a´la carte reštaurácia (orientálna), 3 bary, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, tobogany, miniklub (4-12 r.), minidisco, detské ihrisko, denné a večerné animácie, fitnes, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, aerobik. Za poplatok: SPA centrum, sauna, masáže, biliard, WiFi, obchody, práčovňa, lekár.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14r., rodinné izby (max. 2+2, 2 miestnosti), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa / sprcha, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, trezor, balkón / francúzske okno / terasa. Za poplatok: WiFi, minibar, room service.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu. Raňajky 07:00 - 10:00, obedy 12:30 - 15:00, večere 18:30 - 21:00, nočné občerstvenie 22:00 - 24:00, snack 10:00 - 12:00, zmrzlina, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácia (1x vstup zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje, všetky nápoje po polnoci. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom. Odporúčame obuv do vody. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, osušky a plážový bar sú pre hotelových hostí k dispozícii zadarmo. Vodné športy, škola potápania a jazda na ťave sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

King Tut Resort


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -