Vyhľadávanie zájazdu

Kirman Arycanda De Luxe ***** Turecko OkurcalarTermíny a ceny

Kirman Arycanda De Luxe ***** Turecko Okurcalar

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 90 km Najbližšie mesto (km): Side 25 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha - Hotel sa nachádza 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 25 km od centra Side, 33 km od Alanyi, v stredisku Okurcalar.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícií bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub, detská diskotéka, detský bazén, šmykľavky, k dispozícii sú detské animácie. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, stolný tenis, basketbal, šípky, minifutbal, plážový volejbal, jogu, posilňovňu. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok..

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -