Vyhľadávanie zájazdu

Kiwengwa Beach Resort ***** Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar KiwengwaTermíny a ceny

Kiwengwa Beach Resort ***** Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar Kiwengwa

Kiwengwa Beach Resort je postavený v typickom africkom štýle priamo na  jednej z najkrajších pláží ostrova. Tento rezort je ideálnym miestom na strávenie dovolenky pre všetky vekové kategórie. 

Poloha:
Nachádza sa na severovýchodnom pobreží Zanzibaru v časti Kiwengwa. Len približne 100m od hotela nájdete nákupné možnosti. Stone Town je vzdialené 40 minút cesty autom a od medzinárodného letiska Zanzibar je vzdialený hotel cca 45 km . 

Vybavenie:
154 izieb, lobby s WiFi, 3 reštaruácie, 4 bary, 2 bazény (jeden so slanou vodou), ležadlá a slnečníky pri bazéne, animácie, disco, miniklub, detské ihrisko, fitnes. Za poplatok: SPA centrum, kaderníctvo, obchody so suvenírmi, tenis, vybavenie na šnorchlovanie, potápanie, požičovňa bicyklov, šípky, windsurfing, stolný tenis, rybárčenie.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (možnosť obytovať aj 2. dieťa do 12r. bez nároku na lôžko), deluxe izby s možnosťou 1 prístelky (možnosť obytovať aj 2. dieťa do 12r. bez nároku na lôžko), rodinné izby s možnosťou 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, moskytiéra, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, minibar, trezor, terasa/balkón.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Raňajky 07:00-10:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:30 - 21:30.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, ktorá patrí medzi jednu z najkrajších pláží ostrova.

Kiwengwa Beach Resort

Upozornenie:
Podmienky cestovania na Zanzibar počas covid-19 opatrení - TU


 

Cena zahŕňa:
leteckú dopravu na trase Viedeň – Zanzibar – Viedeň s prestupom, stravu a nápoje na palube lietadla, transfer na Zanzibare letisko – hotel – letisko,  ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, asistenciu partnerskej CK (AJ).  


Cena nezahŕňa:
vstupné vízum do Tanzanie (50,- USD elektronicky vopred), fakultatívne výlety a safari, pobytovú taxu 1,- USD/osoba/noc, cestovné poistenie.


Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších/lacnejších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Cenovú ponuku vieme upraviť na požadovaný termín, leteckú spoločnosť, odletové miesto. Ceny za nadštandardné ubytovanie spracujeme tiež podľa vašich požiadaviek na vyžiadanie. Hotely a letenky z našej ponuky sú vždy na spätné potvrdenie.
Pripravíme Vám zájazd na mieru podľa Vaších preferencií:


Letecké spoločnosti: Ethiopian Airlines, Qatar Airways, Austrian Airlines a iné.

Odletové miesta: Viedeň, Budapešť, Praha, Varšava.

Dĺžka pobytu: ľubovoľne voliteľném od 5 nocí a viac.

Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

Happy Travel COVID GARANCIA:
100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom. Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -