Vyhľadávanie zájazdu

Klenoty pod PyrenejamiTermíny a ceny


1. deň:
transfer z Bratislavy, odlet z Viedne, prílet do Barcelony, spoločný transfer z letiska, ubytovanie, večera.

2. deň:
raňajky, odchod do Francúzska, návšteva mesta Narbonne s veľkolepou gotickou katedrálou. Neďaleko mesta na nachádza opátstvo Sainte Marie de Fontfroide, založené v 11.storočí. Odchod do stredovekého mesta Carcassone s neporušeným opevnením a 54 obrannými vežami. Po prehliadke hradu Chateau Comtal odjazd na ubytovanie.

3. deň:
raňajky, prehliadka mesta Toulouse, ktoré je známe ako ,,ružové mesto“ pre ružový odtieň mestských budov, ružová bazilika Basilique Saint Sernin, renesančný palác Hotel d´Assézat, či Canal du Midi – technická pamiatka UNESCO. Odjazd do Lúrd – svetoznáme pútnické miesto s okúzľujúcimi pamiatkami a nádhernými výhľadmi na vrcholky Pyrenejí. Návšteva hradu a Jaskyne mariánskeho zjavenia, ubytovanie.

4. deň:
raňajky, návšteva Bayonne – sídlo výrobcov čokolády, návšteva čokoládového ateliéru a múzea šunky s možnosťou ochutnávky (katedrála St. Maria, väznica Chateau vieux de Bayonne). Odjazd do elegantného prímorského mesta Biarritz na pobreží Atlantického oceánu s krásnou plážou, podľa časových možností individuálne voľno, kúpanie. Prejazd do Španielska, ubytovanie.

5. deň:
raňajky, prehliadka San Sebastiana – prekrásne mesto na pobreží Atlantického oceánu so slávnou piesočnatou plážou La Concha, lemovanou pobrežnou promenádou s obchodmi, barmi a reštauráciami. Mestu dominuje impozantná neogotická katedrála del Buen Pastor, kostoly Santa Maria, San Vicente, mestská radnica. Odjazd do Pamplony – hlavné mesto kraja Navarra, preslávené festivalom Sant Fermin s každoročným behom býkov úzkymi uličkami historického centra. Prehliadka mesta (katedrála, kostol San Nicolás, pevnosť La Ciudadela, mestské hradby), ubytovanie.

6. deň:
raňajky, odjazd do Logroňa – metropola vinárskeho kraja La Rioja s úchvatnou gotickou katedrálou Santa Maria de la Redonda, kostolom San Bartolomeo, kamenným mostom cez rieku Ebro. Ochutnávka vína v Bodega Museo Logroňo Ontaňon. Presun do Zaragozy, podľa časových možností návšteva mesta, ubytovanie.

?7. deň:
raňajky, prehliadka mesta Zaragoza – nádherné historické mesto, ktoré sa pýši krásnymi renesančnými šľachtickými palácmi. Dominantou mesta je bazilika Panny Márie, katedrála La Seo a arabský opevnený palác Aljafería (veľkolepá maurská architektúra). V popoludňajších hodinách odjazd na pobrežie Costa Brava/Maresme, ubytovanie, večera.

8. deň:
raňajky, spoločný transfer na letisko a odlet z Barcelony, prílet do Viedne, transfer do Bratislavy.  

FIRST MINUTE 7% do 31.01.2022

FIRST MINUTE 5% do 31.03.2022Podmienky platby:

- záloha vo výške 50% z celkovej ceny zájazdu alebo pobytu alebo služby

- doplatok 30 dní pred začiatkom zájazdu, pobytu alebo služby.
V cene:
obojsmerná letenka Viedeň – Barcelona –Viedeň • transfer z Bratislavy na letisko do Viedne a späť • transfer z letiska do hotela a späť • 2 ks batožiny v cene letenky • 7 x ubytovanie s raňajkami • 2 x večera • doprava autobusom počas zájazdu • ochutnávka vína • sprievodca • DPH. 

Možné príplatky:
cestovné poistenie typ A1 +20,- €/osoba/zájazd resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +32,- €/osoba/zájazd • 5 x večera +120,- €/osoba/zájazd • jednolôžková izba +280,- €/zájazd.   

Povinné príplatky:
letiskový a servisný poplatok +175,- € • pobytová taxa cca 2,- €/osoba/noc – platba na mieste.   

Možné vstupy (na mieste):
pri absolvovaní celého programu cca 60,- €.  

Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -