Vyhľadávanie zájazdu

Ko Chang Kacha Resort *** Thajsko Ko ChangTermíny a ceny

Ko Chang Kacha Resort *** Thajsko Ko Chang

Kacha Resort ***+, Ko Chang - Popis: Rezort má ideálnu polohu uprostred White Sand Beach, ktorá je centrom všetkého diania na ostrove Ko Chang. V rezorte je celkovo 202 izieb, ktoré sú rozdelené do 14 kategórií. Najviac izieb (standard, deluxe junior suite, grand suite a family suite) je umiestnených v dvojposchodovej budove pri bazéne. Hotel sa skladá z dvoch častí: starej - situovanej pri pláži a novej - situovanej cez cestu, v ktorej je základný typ ubytovania. Ďalšie izby (bungalovy) sú umiestnené v typicky thajskej tropickej záhrade.

- Vybavenie: 2 reštaurácie (Kacha Restaurant a BBQ Restaurant), kaviareň, konferenčná miestnosť, internet, požičovňa áut, práčovňa, 24 hodinová recepcia, vybavenie pre deti, knižnica.

- Pláž: pláž White Sand je priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: futbal či volejbal na pláži, šnorchlovanie, potápanie, rybárčenie, plavba na kajaku, požičovňa horských bicyklov, "Parichant" Spa centrum, 2 bazény, detský bazén, fitness centrum.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: Deluxe izby sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, setom na varenie kávy a čaju, fénom. Súčasťou je i kúpeľňa a balkón alebo terasa. V základnej ponuke sú kalkulované izby Deluxe v budove. Za príplatok sú možné bungalovy, vily s vlastným bazénom či rodinné izby pre 4-členné rodiny.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO CHANG: Raňajky. Cca 4 hodinový transfer mikrobusom do prístavu Laem Ngop a ďalej loďou na ostrov Ko Chang. Ubytovaní v hoteli podľa výberu.

deň 5 - KO CHANG: Raňajky, voľný program. Koh Chang je dnes jedným z najobľúbenejších ostrovov v Thajsku. Vďaka svojej dosiahnuteľnosti z Bangkoku bez ďalšieho preletu a vskutku krásnym plážam sa radí medzi jeden z najlepších výberov pobytovej dovolenky.

deň 14 - KO CHANG - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer lodí a následne mikrobusom na letisko v Bangkoku, odlet do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -