Vyhľadávanie zájazdu

Komandoo Maldives Island Resort - Beach Villa ***** Maldives KomandooTermíny a ceny

Komandoo Maldives Island Resort - Beach Villa ***** Maldives Komandoo

Komandoo Maldives Island Resort ****+ - Popis: Komandoo Resort (500 x 200 metrov) sa nachádza v atole Lhaviyani, 50 minút hydroplánom od medzinárodného letiska Male. Množstvom voľnočasových aktivít zaručuje ideálne miesto pre vašu svadobnú cestu, romantický únik alebo dovolenku s priateľmi. Ubytovanie možné len pre osoby od 18 rokov.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, bar, kúpele, masáže, potápačské centrum, centrum vodných športov, obchod so suvenírmi, Wi-Fi, možnosť usporiadať svadbu.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: zdarma: fitness, stolný tenis, bedminton, plážový volejbal, šnorchlovanie. Za poplatok: kajaky, windsurfing, katamarán, wakeboarding, parasailing, vodné lyžovanie, rybolov, PADI potápačské centrum, potápanie, služby „Duniye Spa“, masáže a salón krásy.

- Stravovanie: plná penzia formou bufetu v hlavnej bufetovej reštaurácii. All Inclusive - za príplatok. Aqua Restaurant ponúka gurmánske špeciality. Nezabudnuteľným zážitkom bude určite návšteva reštaurácie 5.8 Undersea Restaurant, ktorá sa nachádza pod morom a ponúka 5 alebo 7- chodové menu s morskými plodmi. Na drink môžete zájsť do Kandu baru, ktorý sa nachádza pri infinity bazéne s výhľadom na more. Thundi Bar je priamo na pláži.

- Vybavenie izieb: (cca 62 m²) klimatizácia, kúpeľňa (sprcha, WC, fén, župan), minibar (za poplatok), zariadenie na prípravu kávy/čaju, SAT-TV, CD prehrávač, iPod dock, Wi-Fi (zdarma), telefón, trezor, izbový servis (za poplatok), terasa s ležadlami a vonkajšia sprcha. V základnej cene je ubytovanie typu Beach Villa. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

- Maximálne 3 dospelé osoby na izbe.

- https://www.komandoo.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -