Vyhľadávanie zájazdu

Komandoo Resort **** Maledivy Lhavyiani atolTermíny a ceny

Komandoo Resort **** Maledivy Lhavyiani atol

Komandoo Resort ****, Lhavyiani atol - Popis: rezort s príjemnou atmosférou, vhodný pre pokojnú dovolenku. Ponúka 20 plážových viliek, 30 plážových víl s jacuzzi, 15 vodných víl s jacuzzi. Od letiska je rezort vzdialený 130 km a transfer hydroplánom trvá 25 minút. Ubytovanie možné len pre osoby od 18 rokov.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, bar, kúpele, masáže, potápačské centrum, centrum vodných športov, obchod so suvenírmi, pevný internet.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: potápanie, vodné športy, stolný tenis, bedminton, volejbal, biliard, rybolov, výlety.

- Stravovanie: polpenzia. Možnosť príplatku za plnú penziu či all inclusive.

- Vybavenie plážových víl: WC, vonkajšia kúpeľňa, vaňa, fén, klimatizácia, minibar, príslušenstvo pre varenie kávy a čaju, trezor, telefón, plazmová TV, CD a DVD prehrávač, pevný internet. V základnej cene je ubytovanie typu Beach vila. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

- Na izbe maximálne 3 dospelí.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -