Vyhľadávanie zájazdu

Krakov za víkendTermíny a ceny


Úvod - 2-dňový zájazd

Perex - 2-dňový zájazd, počas ktorého sa necháme uniesť nádhernou tehlovou architektúrou bývalého hlavného mesta Poľska a navštívime nádhernú podzemnú soľnú baňu Wieliczka, ktorú baníci pretvorili na umelecké dielo.

Ubytovanie - 1x v hoteli 3*

Stravovanie - 1x raňajky

Poznámka - Garantovaný zvoz/rozvoz po trase BA, TT, PN, NM, TN, PB, ZA je v cene. Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokarová

1. deň -

Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách. Po príchode do Krakova prehliadka katedrály a kráľovských hrobov v kráľovskom zámockom komplexe Wawel. Wawelská katedrála je miestnou obdobou Westminster Abbey v Londýne, odpočívajú tu najznámejší poľskí králi, spisovatelia, básnici, kňazi a aj politici. Následne si pozrieme najväčšie a najkrajšie námestie v Krakove, Rynek Glowny, kde sa nachádza množstvo zaujímavých stavieb. Mariánsky kostol, k vežiam, ku ktorým sa viažu dva smutné príbehy; Sukienice, miestna tržnica, kde si môžeme dodnes nakúpiť krásne suveníry. Ubytovanie.

2. deň - Po raňajkách dokončenie prehliadky Krakova. Následne sa vydáme do neďalekej Vieličky, nádherne zdobenej soľnej bane, ktorá figuruje aj na zozname svetového dedičstva UNESCO. Prehliadka trvá cca 3 hodiny. Odchod na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za 1/1 izbu 25 EUR, za miesto v prednej časti autokaru 7 EUR, vstupy, cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -