Vyhľadávanie zájazdu

Kúpeľný dom Moravan *** Česká republika Južná Morava Teplice nad BečvouTermíny a ceny

Kúpeľný dom Moravan *** Česká republika Južná Morava Teplice nad Bečvou

Úvod -

História kúpeľov Teplice nad Bečvou siaha až do roku 1553. Patria k najstarším kúpeľom na Morave. Unikátna minerálna voda s vysokým obsahom oxidu uhličitého má vedecky dokázané liečivé účinky predovšetkým pri liečbe srdcovo-cievnych ochorení, ale pomáha obnoviť sily nielen dospelým, ale i deťom a dospievajúcej mládeži. V rámci areálu kúpeľov sa nachádzajú Zbrašovské aragonitové jaskyne, ktoré vznikli pôsobením teplickej minerálnej vody a vchod sa nachádza neďaleko domu Morava.

Komfortne vybavený liečebný dom Moravan je obklopený zeleňou nad údolím riečky Bečva s vlastným wellness centrom a balneoprevádzkou.

Poloha -

v kľudnej časti kúpeľov • 230 km od Bratislavy

Stravovanie -

raňajky formou bufetových stolov • obedy výber z menu • večere formou 3-chodového menu

Vybavenie a služby hotela -

recepcia • reštaurácia • bazén • rehabilitačný bazén s protiprúdom a masážnymi tryskami • vírivka • wellness centrum so saunovým svetom • kaviareň • letná terasa • konferenčná miestnosť • pedikúra • manikúra • kozmetický salón • parkovanie pred hotelom za poplatok 50 Kč/deň (parkovacia karta alebo kľúč za vratnú kauciu 200 Kč) 

ŠPORT & ZÁBAVA

Priamo v areáli tenis, stolný tenis, Nordic walking, cykloturistika, minigolf, fitnes, gulečník, bazén, polárium, bowling...

TIPY NA VÝLETY

Zbrašovské arogonitové jaskyne a Hranická priepasť - navštívte najteplejšie  jaskyne v ČR a najhlbšiu zatopenú jaskyňu na svete priamo vareáli kúpeľov!

Historické mesto Hranice so zámkom, barokovým kostolom a synagógou.

Hrad Helfštýn - expozícia umelckého kováčstva.

Prírodné a športové centrum pre rodiny s deťmi - heipark.

Múzeum mäsiarstva Krásno, Valašské Meziříčí

ZOO Svatý Kopeček pri Olomouci

ZOO a zámok Lešná

Vybavenie izieb -

TYPY IZIEB

Izba Komfort alebo Exclusive (jednolôžková, dvojlôžková izba) • Apartmán Exclusive (oddelená obývacia miestnosť a spálňa)

VYBAVENIE IZIEB

Sprcha alebo vaňa • WC • TV • chladnička • sušič na vlasy • Wi-Fi zdarma • župan

Balíček 1 - LIEČEBNÝ POBYT SENIOR - 7x ubytovanie s plnou penziou, 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 5x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 2x klasická čiastočná masáž, 2x lokálny zábal (parafín, parafango) alebo oxygenoterapia, 1x hodinový vstup do bazéna. Pobyt sa začína v deň nástupu večerou a končí v deň odchodu obedom. Nástup na pobyt možný každý deň okrem piatku a soboty.

Balíček 2 - KÚPEĽNÝ TÝŽDEŇ PRE ZDRAVIE - 7x ubytovanie s plnou penziou, 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 1x celkový uhličitý kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora so zábalom, 1x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x celotelový vírivý kúpeľ so zábalom, 1x vírivý kúpeľ nôh, 1x zábal časti tela z bahna Mŕtveho mora, 2x klasická čiastočná masáž, 7x hodinový vstup do bazéna, 1x 2 hod. vstup do wellness centra. Pobyt sa začína v deň nástupu večerou a končí v deň odchodu obedom. Nástup na pobyt možný každý deň okrem piatku a soboty.

Balíček 3 - WELLNESS DNI - 2x ubytovanie s polpenziou, 2x uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x zábal časti tela bahnom z Mŕtveho mora, 1x celotelová aromamasáž, 2x hodinový vstup do bazéna, 1x dvojhodinový vstup do wellness centra, ovocná misa, 2x nealkoholický nápoj alebo pivo v kaviarni. Pri nástupe nedeľa – streda zľava 10%.

Balíček 4 - ZADANÉ PRE ŽENY - 3x ubytovanie s polpenziou, 1x zábal chrbta z bahna z Mŕtveho mora, 1x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x vírivý kúpeľ nôh, 1x čiastočná klasická aromamasáž, 1x masáž tváre, 3x hodinový vstup do bazéna, 1x 2-hod. vstup do wellness centra, 3x nealkoholické nápoje alebo pivo v kaviarni. Pri nástupe v pondelok alebo utorok zľava 10%.

Balíček 5 - NEVŠEDNÉ DNI - pobyty na 5 dní počas týždňa pondelok až piatok, 4x ubytovanie s plnou penziou, 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 1x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x klasická čiastočná masáž, 1x kyslíková terapia, 1x vírivý kúpeľ nôh, 1x hodinový vstup do bazéna. Pobyty sa začínajú v deň nástupu večerou a končia v deň odchodu obedom.

Balíček 6 - RELAXÁCIA V KÚPEĽOCH - 2x ubytovanie s polpenziou, 2x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x klasická čiastočná masáž, 2x hodinový vstup do bazéna. Možnosť pobytu aj počas týždňa so zľavou 10%.

Balíček 7 - KÚPEĽNÉ ROZMAZNÁVANIE - 3x ubytovanie s polpenziou, 1x 0,25 l bieleho alebo červeného vína, 1x celkový uhličitý kokosový kúpeľ, 1x klasická čiastočná kokosová masáž, 1x celotelový kokosový zábal, 1x vírivý kúpeľ nôh, 3x hodinový vstup do bazéna a 1x 2 hodinoý vstup do wellness centra. 10% zľava na pobyty počas týždňa s nástupom v pondelok alebo utorok.

Balíček 8 - KÚPEĽNÁ HARMÓNIA - 4x ubytovanie s polpenziou, 4x nealkoholický nápoj alebo pivo v kaviarni, 1x čiastočný zábal z bahna z Mŕtveho mora, 1x celkový uhličitý kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora so zábalom, 1x uhličitý kúpeľ s prísadou so zábalom, 1x čiastočná aroma masáž, 1x vstup do polária vrátane zapožičania odevov, 4x hodinový vstup do bazéna, 1x 2-hodinový vstup do wellness centra. Nástup na pobyt kedykoľvek okrem piatku a soboty.

Balíček 9 - VÔŇA DIAĽOK - 3x ubytovanie s polpenziou, 2x uhličitý kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora + zábal, 1x zábal celého tela z bahna z Mŕtveho mora, 1x vírivý kúpeľ nôh, 1x Madagaskarská masáž čiastočná, 1x čiastočná klasická masáž, 1x vstup do polária vrátane zapožičania odevov, 1x 2-hodinový vstup do wellness centra, 3x hodinový vstup do bazéna. Nástup na pobyt kedykoľvek okrem piatku a soboty.

Balíček 10 -

Kúpeľná ochutnávka - 2x ubytovanie s polpenziou, 1x celkový uhličitý kúpeľ s prísadou a so zábalom, 1x celotelový vírivý kúpeľ s prísadou a so zábalom, 1x klasická čiastočná masáž, 2x hodinový vstup do bazéna, 1x 2 hodinový vstup do wellness centra. Možnosť pobytu aj počas týždňa so zľavou 10% s nástupom v nedeľu, pondelok, utorok alebo v stredu.

Izby -Celková cena zahŕňa -

ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry • župan • dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

Celková cena nezahŕňa -

Miestny poplatok: 15 Kč/osoba/deň (platba na mieste).


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -