Vyhľadávanie zájazdu

Kúpeľný hotel Krym *** Slovensko Západné Slovensko Trenčianske TepliceTermíny a ceny

Kúpeľný hotel Krym *** Slovensko Západné Slovensko Trenčianske Teplice

Úvod - Moderné metódy komplexnej balneoterapie na báze liečivých prameňov, mineralizovaného sírneho bahna a doplnkovej pohybovej liečby, fyzikálnej terapie, medikamentóznej liečby a dietetiky zaraďujú Trenčianske Teplice medzi významné centrá boja proti reumatickým chorobám. Okrem reumatických chorôb sa tu liečia ochorenia chrbtice, artrózy, progresívna artritída, chronické neuralgieischias, stavy po operáciách a všetky platničkové syndrómy. Kúpele ukrývajú nielen slovenský, dokonca aj európsky unikát - turecký kúpeľ Hammam, postavený v 19. storočí, ktorý je súčasťou kúpeľného komplexu. V súčasnosti sa využíva na masáže a ako relaxačná miestnosť po kúpeli v termálnom bazéne.

Štvorhviezdičkový hotel Krym po kompletnej rekonštrukcii ponúka všetko pod jednou strechou, teda ubytovanie a vlastné balneocentrum aj s priamym vstupom do vonkajšieho bazéna Grand.

Poloha - Kúpeľný hotel Krym s najväčšou kapacitou lôžok sa nachádza priamo v centre mestečka na pešej zóne. Vďaka dostupnosti procedúr, lekárskeho vyšetrenia a stravovania v rámci hotela ako i priameho prepojenia s vonkajším plaveckým bazénom Grand vytvára atmosféru pohodlia a kľudu.

Stravovanie - Jedáleň je situovaná na prvom poschodí
- raňajky, obedy a večere sa poskytujú formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného, teplého bufetu a ponuky nápojov (raňajková káva, čaj, kakao, studené nápoje)
- možnosť výberu z reštauračného lístka za doplatok V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom. V pracovný deň je možné začať obedom do 12,30 hod. Počas sviatkov a voľných dní sa začína večerou, nástup od 14,00 hod.

Vybavenie a služby hotela - Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite. V hoteli sa nachádza kozmetika, manikúra/pedikúra, kaderníctvo, denná kaviareň, nočný bar, zmenáreň, stolný tenis, fitnescentrum, viacero výťahov. Na každom poschodí je pre klientov k dispozícii slnečná terasa. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Možnosť zapožičať bicykle za poplatok. Parkovanie na  uzatvorenom parkovisku pri hoteli Krym alebo Slovakia za poplatok 2 € na deň. Na základe VZN Mesta Trenčianske Teplice o dočasnom parkovaní motorových vozidiel na miestnych komunikáciách na území mesta Trenčianske Teplice, týkajúceho sa aj ubytovaných hostí Kúpeľov Trenčianske Teplice, je možné zakúpenie parkovacej karty aj na iných vyznačených parkoviskách mesta.
Parkovacie karty je možné zakúpiť priamo na recepciách hotelov:
• ubytovaní klienti, s dĺžkou pobytu minimálne 7 po sebe nasledujúcich kalendárnych dní, môžu získať zvýhodnené parkovanie (50% zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov
• parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 2,00 € / 1 deň

Vybavenie izieb - Kapacita kúpeľného hotela je 290 lôžok na piatich poschodiach.
Hosťom sú k dispozícii renovované dvojlôžkové izby a apartmány v kategóriách comfort a štandard.
Apartmány: TV-sat, rádio, telefón, chladnička, trezor, fén, WC, sprcha/vaňa, obývacia a spálňová časť.
Izby Comfort: renovované izby s balkónom: TV SAT, rádio, telefón, chladnička, WC, sprcha, kúpacie plášte, trezor.
Izby Štandard: renovované izby bez balkónu: TV SAT, rádio, telefón, chladnička, WC, sprcha, kúpacie plášte, trezor.

Poznámka - Nástup na pobyty:
Okrem piatku sa nastupuje na všetky pobyty po 14:00 h
- prvá služba večera, posledná  obed - chcek out 11:00 h.

V piatok sa na pobyty, kde je potrebná lekárska konzultácia, nastupuje  po 11:00 - check out 09:00 h.
Možné aj ďalšie pobyty (ceny na vyžiadanie):
Pobyt Dr. Tomesa - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 10 nocí.

Balíček 1 - Minirelax na 2 noci:
ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 4 procedúry - termálny vaňový kúpeľ, prísadový kúpeľ, masáž, rašelina. Bonus: 1x denne vstup do nového vonkajšieho bazéna Grand (60 min, od 1.1.2021 80 min) , 1x denne vnútorný bazén (30 min), voľný vstup do fitnes, sauna (od 1.1.2021).

Minirelax na 3 noci: - ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 6 procedúr - termálny vaňový kúpeľ, prísadový kúpeľ, masáž, rašelina. Bonus: 1x denne vstup do nového vonkajšieho bazéna Grand (60 min, od 1.1.2021 80 min) , 1x denne vnútorný bazén (30 min), voľný vstup do fitnes, sauna (od 1.1.2021).

Balíček 2 - Relax - ubytovanie s polpenziou, 2 procedúry denne: termálny kúpeľ, plávanie, rašelinové zábaly, prísadový kúpeľ, masáž. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min.)/2 noci, 1x whirlpool/3 noci, voľný vstup do fitnes. Možnosť konzultácie s lekárom dohodou. Odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 4 noci.

Balíček 3 - Dr. Senior – (pre klientov od 60 r. vrátane), plná penzia, vstupné lekárske vyšetrenie, 2 procedúry denne: termálny kúpeľ, rašelinový zábal, masáž, oxygenoterapia, plávanie, perličkový kúpeľ. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min., od 1.1.2021 80 min.), voľný vstup do fitness. Nástup na pobyt denne okrem piatka a soboty, odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí.

Balíček 4 - Dr. Klasik - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne podľa odporúčania lekára (okrem nedele a sviatkov). Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min., od 1.1.2021 80 min.), 1x/6 nocí whirlpool, 1x/6 nocí vnútorný bazén 30 min., voľný vstup do fitness. Nástup na pobyt denne okrem piatka a soboty, odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí.

Oficiálne hodnotenie - ****

Balíček 5 - Medical Wellness - ubytovanie s polpenziou,vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 2 procedúry denne, 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min.,1x whirpool, vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 7 nocí.

Balíček 9 - Wellness - ubytovanie od 2 nocí, polpenzia, 1x denne 80 minút malý wellness okruh, 1x denne 80 minút vonkajší bazén Grand, 15% zľava pri dokúpení Veľkého wellness okruhu, 5% zľava pri dokúpení procedúr. Bez lekárskej prehliadky.

Balíček 10 - Wellness medical - ubytovanie od 4 nocí, polpenzia, 8 a viac procedúr podľa dĺžky pobyt (2 denne), 1x denne 80 minút malý wellness okruh, 1x denne 80 minút vonkajší bazén Grand, 15% zľava pri dokúpení Veľkého wellness okruhu, 5% zľava pri dokúpení procedúr. Lekárska prehliadka.

Balíček 11 - Dr. Osteofit - ubytovanie (min. 10 nocí), plná penzia, 3 procedúry denne, vstupná a výstupná lekárska prehliadka, procedúry - termálny kúpeľ, cvičenie vo vode, cvičenie na osteoporózu, plynové injekcie, masáž, oxygenoterapia, plávanie, severská chôdza, perličkový kúpeľ, rašelina/morské bahno, elektroliečba, whirpool. Bonusy: 1x denne 80 min. vonkajší bazén Grand, 2x/10 nocí vnútorný bazén 30 min., voľný vstup do fitness.


Celková cena zahŕňa - Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry.

Celková cena nezahŕňa - Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -