Vyhľadávanie zájazdu

Kúpeľný hotel Minerál *** Slovensko, Banskobystrický kraj - Dudince Termíny a ceny

Kúpeľný hotel Minerál *** Slovensko, Banskobystrický kraj - Dudince

Rýchly popis:
Moderný kúpeľný hotel Minerál je najlepšou voľbou, ak uprednostňujete pohodlie v hotelových službách. Je to najkomfortnejší kúpeľný hotel v Dudinciach s vysokým štandardom ubytovania. Tiché prostredie a kvalitné balneologické služby sú ideálne na relaxačný pobyt.

Poloha:
Kúpeľný hotel Minerál nájdete  v centre mesta Dudince v tesnej blízkosti kúpeľného areálu, cca 390 metrov od liečebného domu Rubín. V roku 2010 prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčasnosti v ňom môžete absolvovať kúpeľné pobyty s liečebným režimom (vrátane kúpeľnej liečby hradenej zdravotnou poisťovňou), ako i kratšie relaxačné či víkendové pobyty. Kúpele Dudince poskytujú niektoré liečebné procedúry priamo v tomto kúpeľnom hoteli.

Hotel:
recepcia, hotelové wellness s jaccuzzi, suchú saunu, parnú saunu, sprchu s karibskou búrkou, ochladzovací bazén. Wellness je zadarmo v rámci vybraných pobytov. Pobyt vo wellness si môžete objednať aj nad rámec pobytu na recepcii wellness za poplatok. Ubytovaní kúpeľní hostia môžu zároveň využívať aj vstup do vnútorného a vonkajšieho bazéna v liečebnom dome Rubín a služby Vitálneho sveta Wellnea v liečebnom dome Rubín (v rámci vybraných pobytov zdarma, inak za poplatok).

Medical Gold:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 3 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)  

Medical Silver:
- ubytovanie - polpenzia (bufetové raňajky, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 2 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)

Medical Mini:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - 7 liečebných procedúr za pobyt na základe zdravotného stavu klienta - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia).


Izby:
komfortne zariadené jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmány majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, LCD televízor, Wifi, klimatizáciu, telefón, trezor, chladničku, uzamykací kartový systém.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíka. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a obedy a večere výberom z menu a šalátový bufet.

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
ubytovanie na vybraný počet nocí  v štandardnej dvojlôžkovej izbe s polpenziou/ plnou penziou, povinná lekárska konzultácia, liečebné procedúry podľa vybraného balíka (každý deň okrem nedele), denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Welnea, denne vstup do vonkajšieho  bazéna Rubín, DPH, EKG vyšetrenie ak ho odporúča lekár, záverečná lekárska konzultácia pri pobyte nad 13 nocí pri pobytoch Medical Gold a Silver.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: miestny poplatok 0,70€/os./noc, kúpeľný poplatok Ostatné nepovinné doplatky: apartmán 30EUR/noc, izba s balkónom 6 EUR/noc, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Typ stravy:
polpenzia


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -