Vyhľadávanie zájazdu

Kúpeľný Hotel Palace *** Slovensko Stredné Slovensko SliačTermíny a ceny

Kúpeľný Hotel Palace *** Slovensko Stredné Slovensko Sliač

Úvod -

Kúpele Sliač sú známe už vyše 750 rokov vďaka liečivým účinkom minerálnych vôd. Z minerálnych prameňov je terapeuticky najdôležitejší Kúpeľný prameň. Vo svete existujú len tri ďalšie miesta s podobným zložením liečivej vody (Argentína, Austrália, Španielsko). Sliač je dnes atraktívnym kúpeľným miestom, ktorý sa špecializuje na liečbu chorôb obehového ústrojenstva, ženských chorôb, onkologických ochorení a ľahších foriem chorôb pohybového ústrojenstva.

Poloha - Kúpeľný hotel Palace je architektonicky veľkoryso riešený multifunkčný komplex s hotelovou, reštauračnou a spoločenskou časťou. Nachádza sa nad mestom Sliač, na úpätí Slovenského Rudohoria.

Stravovanie -

Raňajky  formou bufetových stolov, obedy a večere servírované výber z 3 menu, šalátový bufet, pitný režim.

Vybavenie a služby hotela -

Samostatná budova Kúpeľného domu (Balneocentra), kde sú sústredené všetky procedúry, bazény s minerálnou vodou a rehabilitačný bazén, v hoteli Palace recepcia non-stop, internetová čitáreň,  knižnica, požičovňa bicyklov a športových potrieb, práčovňa, kadernícky a kozmetický salón, tenisové kurty, telocvičňa, veľký udržiavaný lesopark s vyznačenými trasami. Parkovanie na stráženom parkovisku za poplatok 1,50 €/deň.

Vybavenie izieb -

1- a 2-lôžkové izby kategórie Štandard - zrekonštruované izby, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, SAT TV, chladnička, telefón, rádio.

K dispozícii sú aj izby kategórie Retro - nezrekonštruované izby alebo izby Ekonomy - nezrekonštruované izby bez príslušenstva.

Detská postieľka za poplatok 10 €.

Balíček 1 - Klasik - plná penzia, vstupná a výstupná lekárska konzultácia, 3 procedúry denne podľa odporúčania lekára. Pobyt na minimálne 7 nocí. Seniori nad 60 rokov zľava 3 €/noc.

Balíček 2 - Relax - polpenzia, vstupná a výstupná lekárska konzultácia, 2 procedúry denne podľa odporúčania lekára. Pobyt na minimálne 5 nocí.

Balíček 3 - Víkend (aj počas týždňa) - polpenzia, vybrané procedúry: 1x biovak, 1x minerálny bazén, 2x rehabilitačný bazén, 1x plynová injekcia, 1x soľná jaskyňa. Pobyt na minimálne 2 noci.

Balíček 4 - Zdravé srdce - polpenzia, vstupné lekárske vyšetrenie, úplná echokardiografia, artériografia, výstupná lekárska konzultácia. diagnostika, laboratórne vyšetrenia, procedúry: 1x minerálna vaňa + zábal, 3x plynové injekcie, 1x biovak, 1x čiastočná masáž. Pobyt na 4 noci.

Balíček 5 - Ubytovanie s raňajkami - možné už od 1 noci.

Veľkonočný pobyt s Pavlom Hammelom - plná penzia, vstupná lekárska konzultácia, 4 procedúry: 1x Biovak, 1x minerálny bazén, 1x plynová injekcia, 1x rehabilitačný bazén, vstupenka na recitál Pavla Hammela 20.4.2019, pestrý kultúrny program. Pobyt na 4 noci v termíne 18.04.-22.04.2019 s nástupom 18.4. obedom a ukončenie 22.4.2019 raňajkami.

Izby -Celková cena zahŕňa -

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry. Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Celková cena nezahŕňa -

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -